Skocz do zawartości

KOLPAK - pomocy !


jarek996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy w znalezieniu czesci do mojego modelu HAWK . Rozwalil mi sie kolpak ( nawet NIE podczas latania , tylko w domu ) i musze znalezc cos co pasuje aby go godnie zastapic. Na kolpaku ( wewnatrz ) jest "wypalone" 40,5 ( srednica ) . Odleglosc mocowania srub - 20 mm. No i jeszcze mi sie te "gumki" co skladaja smiglo pozrywaly ?

 

Na dole kilka zdjec

IMG_5029.JPG

IMG_5030.JPG

IMG_5031.JPG

IMG_5033.JPG

 

 

Czy NIE MA SENSU szukac samego kolpaka i zamowic TAJKIE cos

 https://www.hoelleinshop.com/All-you-need-for-electric-flight/Props-and-adapters/Spinner-cones/For-folding-props/Freudenthaler-spinner-cones/Freudenthaler-spinner-cones-STANDARD/CRP-Spinner-40mm-for-5mm-shaft-incl-cooling-hole-RFM-9020-5mK-.htm?shop=hoellein_e&SessionId=&a=article&ProdNr=RFM9020%2F5mK&t=49302&c=5533&p=5533

 

 

No i jednak stare przyslowia sie prawie ZAWSZE sprawdzaja ; GLUPI MA ZAWSZE SZCZESCIE ! 

Wystarczylo zalozyc buty , pojsc do garazu i zajrzec w pudeleczko "smigla skladane ,  kolpaki i inne "

Lezy sobie ( nowy w torebeczce ) kolpak 40,5 mm z odpowiednim rozstawem "dziurek" !!!  Jest to kolpak TEJ SAMEJ firmy jak moj pekniety czarny , bo ma tak samo "wypalona" srednice ! 

Reisenauer-spinnerkappe 40,5 

 

 

 

IMG_5034.JPG

IMG_5035.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.