Skocz do zawartości

Wycinanie laserem-gdzie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem u jednego człowieka usługę wycięcia żeberek laserem.Dogadaliśmy sprawę, określił kwotę na którą się zgodziłem.Wysłałem plik z rysunkami i już 12 dni nie mam odpowiedzi.Na trzy wysłane e-maile nie ma żadnej odpowiedzi.Narazie nie zdradzę nazwy firmy, ale myślę że niedługo to zrobię.Zamówiłem balsę w majster-klepka.pl i miałem ją za dwa dni.Stoję z robotą przy Gilesie G-202 przez te żeberka (właściwie przez tego człowieka )Może Wy znacie jakąś pożądną firmę zajmującą się wycinaniem laserowym ?.Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość slawekmod

W samolotyrc.pl próbowałem i 10 dni bez odpowiedzi.Oczywiście wysyłałem pytania do samolotyrc i nic.Mam jedną firmę ,która wycinała mi elementy w sklejce, ale jest zdecydowanie droższa od np: samolotyrc.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Spróbuję jeszcze raz wysłać tam e-mail, potem wykorzystam resztę waszych propozycji.Powycinał bym sobie ręcznie te żeberka ale trochę brakuje mi czasu ,a i z obróbką trochę schodzi ( oczywiście żona nie rozumie tego że ja muszę to zrobić, a już wogóle tego że akurat w kuchni :D:D:D:D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dobrego zdania o samolotyrc.pl Kiedyś złożyłem zamówienie na Laser3D i przy okazji na gg z kolesiem rozmawiałem na temat wycinania laserowego Katany Xlite. Wysłałem plany i co? Ani Laser3D ani wycietych elementów. Raz że zapomnieli i już zaraz wyślą przesyłkę i znowu d...a. Więc poprosiłem ich o zlikwidowanie mego konta na ich stronie. Więcej tak kupować nie będę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Mszę Ci przyznać rację, facet olewa ludzi i tyle.Również zlikwiduję u niego konto.Jeżeli tak działa cały ten sklep to wystarczy życzyć dalszych sukcesów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość slawekmod

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=171357527

 

Tu można wycinać.Żeberka do gilesa od dnia przelewu na konto zostały wycięte i przysłane w dwa dni (dziś je dostałem a przelew robiłem w poniedziałek).Człowiek zadzwonił do mnie i spytał na jakiej balsie mają być: twardej czy standard.Widać że balsa jest w pierwszym gatunku.Widać również to, że klient jest dla nich ważny.Polecam

 

EDIT: kontakt do tej firmy optipro@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.