Skocz do zawartości

Zlin 50


mar_io
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Poszukuję planów Zlina 50, rozpiętość ok 2m, mogą być do przeskalowania. Najlepiej sprawdzonych, może ktoś wykonywał taki model i mu zostały. Zliny, gotowe kit'y mają czasami przeskalowane kadłuby względem skrzydeł. Stąd chętnie porozmawiałbym z kimś, kto taki model popełnił i może się wypowiedzieć. Silnik oczywiście pod małą benzynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
W dniu 23.05.2021 o 16:25, dziobak napisał:

Rozpiętość to 1770mm

zlin_z50l.pdf 2 MB · 26 pobrań

Władek, mam pytanie czy Ty zrobiłeś w tej rozpiętości tego Zlina? Trochę miałem czas aby to przeskalować i zastanowić się nad tym i chciałem zapytać czy jeśli go zrobiłeś to wzmacniałeś jakoś specjalnie skrzydła? chciałem go najpierw zrobić pod rdzeń styro, jednak zastanawiam się nad tradycyjną konstrukcją ewentualnie z grubszymi kesonami i może dołożeniem listem węglowych. Myślę o jakiejś małej makiecie pod benzynę i tradycyjna konstrukcja bardziej by mi podeszła. Plany są wystarczające i fajnie opracowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.