Skocz do zawartości

Routerowe kłopoty


Patryk Sokol

Rekomendowane odpowiedzi

A ... jeszcze co warto obejrzeć, to sprzęt OVISLINK.

Równie rewelacyjny !!!!

 

z 30 "mydelniczek" w sieci - wszystkie juz wymienione, tez sie zaczely wieszac hyhyhy. Zostaly 3 sztuki bodajze ktore tez pojda do wymiany.

 

Proponuje potestowac routerboarda mikrotika (chocby najtanszego) z licencja lvl4 jak juz ktos chce 300zl wydac. Jedyna roznica to trzeba posiadac troszke wieksza wiedze jesli chodzi o sieci. Roznica mozliwosci i niezawodnosci w stosunku do takich plastikowych routerow kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na hali magazynowej po pow. 105x30m 3 szt. AP PROXIM oricono AP600 i 6 anten. pokrycie w 99,9% naturalnie wszystko działa na roaming-u. Trzba zaznaczyć ze jest to magazyn wysokiego składu gdzie metalowe regały mają po 10m wyskosci. swego czasu również zastanawiałem się nad microtikiem ale po co wymieniać jak działą juz ok 5 lat bezproblemowo.

 

widać każdy z nas ma swój typ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na odległość podłączyli mi broadband z BT.

Do TP mam za daleko. :D

Wcześniej miałem broadband z kablówki.

Ale reklama była piękna a obsługa do d... .

Mieli coś w rodzaju "błękitnej lini" i customer service w ....Indiach? czy coś takiego.

No to sobie pogadaliśmy.

Facet chyba podczas rozmowy w nosie dłubał i z tym jego akcentem to wymiękłem. Czekałem tylko jak się kontrakt skończy i wróciłem do BT.

Od nowego dostawcy dostałem router pod nazwą która mało co mówi- Home Hub 2N.

I chyba ma coś z oprogramowaniem.

Jak wyczuje vistę to ściąga jak ślimak.

Mam stary Linksys wag354g i ten działa szybciej niż nowy z prędkością N.

I jako że byłem zdesperowany postanowiłem kupić coś nowego i wybrałem Linksys wag160n.

Jutro będzie testowany.

Jak będzie wolny wróci do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji swojego wieku pewnie nie szłyszałeś co routerach CiCSO lub NORTEL, 3COM . D-link to firma z dolnej płóki dostępna dla każdego gdyż koszyuje 100-300zł a ceny Cicsco zaczyają się od ok 1500 aż do ok. 50.0000 PLN :shock:

 

faktycznie nie spotkałem się z tymi firmami. Miałem kiedyś telefon Nortel xD ale to już inna sprawa. Ale nie sądzę, żeby ktoś kupował router za powyżej 500zł do domu, bo nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.