Skocz do zawartości

Nie zdał egzamionu bo nie przejechał psa...


Way

Rekomendowane odpowiedzi

Wieie coś na temat że można zdawać od bodajże 16 lat na prawko ale pod warunkami:

- jęzdzi się z osoba pełnoletnią mająca prawo jazdy- trzeźwą

- w mieście nie mozna przekraczac 50km/h

- na trasie prędkość może dochodzic do 80 km/h

 

Slyszłaem ze ta ustawa weszła w tym roku i jesli to prawda to w wakacje zaczynam kurs bo teraz dużo nauki w liceum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że to tylko plotki a nawet jak nie to jest to pomysł co najmniej nietrafiony...owszem jak miałem 16 lat to też chciałem prawko mieć, teraz nie jestem dużo starszy ale patrzenie na pewne sprawy się radykalnie zmieniło choć myślę, że jak jeszcze będę starszy to jeszcze bardziej się zmieni.

 

a z drugiej strony po co mieć prawko skoro i tak musisz jeździć z kimś?

 

ps:o kurde, ale moralizującego posta strzeliłem, aż się sam sobie dziwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Kolega z firmy nie zdał egzaminu bo zatrzymał się 1.5 metra przed pasami dla pieszych (nie było lini przerywanej przed pasami).Zapytał dlaczego nie zdał - odpowiedź krótka-ZA BLISKO PASóW.Zdawnie prawa jazdy w naszym kraju to horror, mało tego że to prawie luksus ( cena )to jeszcze spotkanie z panem i władcą - egzaminatorem przyprawia o palpitację serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wchodząc Sławkowi w słowo, kiedy zdawałem na prawko w Chicago to jedynym i największym zmartwieniem pana egzaminatora , wiek ok 70 lat, a może wiecej, to była jedna komenda i jedno życzenie :slowly, slowly, please! I po objechaniu w koło placyku już było po egzaminie. Oczywiście pomyślnie zdanym. Na Florydzie to samo było przy miłej pani w mundurze i też broń boże aby ciut szybciej niż 15 km/h a zdawałem na "szofera", czyli kierowcę zawodowego! Ale co kraj, to obyczaj, a my mamy swoje własne obyczaje, np. takie jak przejeżdzanie psa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A wtedy miałeś taką bujną czuprynę jak na avatarze czy oznakę męskości - łysą glacę, a nasmarowałeś się smalcem i ci wyrosły kudły? :D

 

 

P.S. Nie urażaj się... :D

 

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.