Skocz do zawartości

Nie zdał egzamionu bo nie przejechał psa...


Way

Rekomendowane odpowiedzi

Moje "prawko" robilem w miescie B. ...Pan Pulkownik(kamienna twarz) powiedzial :"Nastepny" - potem:(gdzies po 1/2 h) "prosze zatrzymac" , potem : "nastepny" itd ,itd -jak sie ilosc chlpakow mieszczacych w STAR 66 wyczerpala -bylo po egzaminie -kazdy nie pytajac sie o wynnik uciekal szybko do domu leczyc stress....paru nie zdalo -no ale byla zima,slisko no i ten stress....

Niestety nie zrobilem przy tym prawka na motocykl ! i cierpie teraz z tego powodu -czy ktos moze powiedziec czy mozna (nadrobic) zrobic to externistycznie -od reki i ile to mniej wiecej moze kosztowac ? Czy trzeba zdawac ponownie testy ? Prawko mam 30 lat ale nie wiem czy dam rade z podchwytliwymi pytaniami w testach (bo jazdy to pikus)...?

Jan C. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to klapa- nie znacie kogos podobnego do mnie ? zda za mnie te Testy a ja sobie pojezdze - w tym mam wprawe ...

Moze doczekam sie kiedys ze bede mial kat A. zaraz kupuje JUNAKA lub SUZUKI Savage (bardzo podobna do naszego Junaka) - nie ciesza mnie te obudowane Monstra..

...silnik musi byc widac.... :wink:

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dodam że mój kolega miał ostatnio poprawke to grupa tego dnia {22 os} została ZMASAKROWANA - zdały 2 osoby ...

 

Jak ja zdawałem było podobnie! Za pierwszym razem z 25 osób w 3 zdalismy placyk a miasta nikt nie zaliczyl! Za drugim razem tez z około 20 osob placyk zdalo 3 natomiat miasto 2 w tym ja! :lol: Jak zadwałem pierwszy raz miasto najechalem na linie zatrzymania na czerwonym swietle na rondzie! Masakra tyle ludzi a tu zmiana miejsc na srodku ronda! jaki wstyd :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Addriano

A ja powiedziałem ze wicej juz żadnej kategori nie robie bo ludziskom pecha przynosze. W obu przypadkach Kat B i A (A zdawałem z 5 lat po B) Zdałem jako jedyn z grupy ;) Ale nie omieszkam sie pochwalić że w obu przypadkach za pierwszym razem ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się niemyle to suza ma 650ccm i jeden garek - musi pieknie chodzić. juncol fajny ale się psuje strasznie.

 

Royal Endfield (nie wiem jak się pisze dokładnie) też ma jeden garek i pięknie chodzi i pali 3,7l/100km

 

Super maszynki. Ja gustuje też w 4 takatach z jednym gorkiem ale jakies enduro bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Addriano

Miałem kiedyś DR650R (Dakar) notabene to ten sam silnik co w Savagu tylko w wersji nie ochromowaniej. I nadmienić tylko chciałem ze największą przyjemność z jazdy po mieście sprawiało mi zamykanie przepustnicy przed skrzyzowaniem. Kto jezdził duzym singlem enduro z akcesoryjnym wydechem wie co mam na myśli :twisted:

Przy okazji pozdrawiam wszystkich motocyklistów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.