Skocz do zawartości

Samochód RC z dwiema osiami skrętnymi. Prośba o identyfikację.


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Posiadam takie autko RC jak poniżej. Czy jest ktoś może posiadaczem takowego lub wie co to za model?. W tym autku ostały się tylko dwa silniki regulator do nich i dwa serwa. Właśnie zastanawia mnie jak rozgryźć temat dwóch serw. Czy były one na jednym kanale czy na dwóch oddzielnych i jaka by tu aparatura podeszła? Prawdopodobnie była tutaj pistoletowa ale to tylko moje domysły. Proszę o radę. Pozdrawiam

received_186759813327775.jpeg

IMG20210728140357.jpg

IMG20210728140352.jpg

IMG20210728140344.jpg

received_539591154024915.jpeg

IMG_20210731_140141.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

58 minut temu, przemo napisał:

Jakakolwiek ;) ... polecam Flysky gt3 albo dopłacić i wziąć gt5 ;) mam obydwie i bardzo fajne ;)

A na GT3 da się miksować kanały? Chodzi mi o to żeby skręcała albo sama przednia oś albo przednia i tylna w tym samym kierunku albo przednia i tylna w przeciwnych kierunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GT3 nie masz możliwości takiego ustawienia ale już GT5 ma taką opcję z tylną osią skrętną i jest kilka trybów do niej czyli że koła tylne skręcają w tą samą stronę co przednie i tryb gdzie koła tylne skręcają w przeciwną stronę co koła przednie. W GT5 ma jeszcze jeden przełącznik trój pozycyjny, fajna opcja do wyciągarki (przynajmniej ja używam bo jeżdżę crawlerami), dodatkowo odbiorniki do niej są wyposażone w gyro, przydatna rzecz do szybkich modeli, w trialu to zbytek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.