Skocz do zawartości

Absurdalny koniec extry 330l


Pablolotnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie no pewnie nic nam do tego.

On to kupił, on rozwalił. "Pełny luz, tak luz."

Trochę to jak Amerykański Chopper gdzie rozp..... warsztat i samochody. Ale te momenty to pod publikę co IQ ma na poziomie kija od szczotki. Reszta jest fajna i sam lubię ten program dla tych pomysłów co mają przy budowie motorów. I tylko dla motorów.

Ale tak na koniec to trzeba mieć szacunek do tych ludzi co pracując od rana do wieczora

i nie mogą sobie pozwolić na takie zakupy a szczególnie na taką zabawę- demolkę.

To też tak jest we własnym domu. Na świecie ludzie głodują a ty panisko wywalasz po następnych zakupach 20% przeterminowanego jedzenia. Bo kupiłeś za dużo. A jak by się role odwróciły co byś wtedy powiedział będąc głodny. "Nie no fajnie stać go to może niszczyć przecież go to odpręża?" Raczej chodził byś ze ściśniętą :ass: z żalu. I może piszę o skrajnościach ale od tego sie zaczyna też znieczulica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robintom, Mi żal :ass: ściska z wielu powodów, że inni coś mają a ja nie.

Mówisz o znieczulicy. Nie bardzo wiem jak to, że ktoś niszczy model za który sam zapłacił wpływa na głód na świecie. To jest właśnie moja znieczulica. Nie martwię się tym, na co wpływu nie mam. Jeżeli będę się martwił to Ci ludzie i tak bardziej najedzeni nie będą.

 

A może mam zacząć oddawać wszystkie pieniądze na organizacje, które świat uczynią lepszym? A ja głupi wole kupić sobie samolot i nim latać a przeze mnie ginie tylu ludzi... Mnie bawi latanie, jego niszczenie modelu. Która z tych rozrywek działa lepiej na rzecz zwalczania głodu na świecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to jest bicie piany Chciał połamać model no to połamał i nam nic do tego Nam od tego nie ubędzie ani nie przybędzie. My latamy i też rozbijamy modele, a ktoś kogo to nie interesuje powie po co to robić kiedy to i tak się rozbije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rabbitlkr na dole napisałem że podałem mnoże zbyt drastyczny przykład.

Ale i spodziewałem się takiego zrozumienia tego co napisałem.

Wiele widziałem na swój młody wiek. :D i mnie nie dziwią pewne reakcje.

 

Napisałeś:

Mnie bawi latanie, jego niszczenie modelu.

 

Odpowiem ci tak.

Mnie też bawi latanie i dlatego tym się zajmuję jako hobby.

A co do niszczenia, zostawiam to dla tych których dałem za przykład w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henio, rozwalić bo miałeś pecha czy ze złości to jeszcze rozumiem ale dla samej frajdy rozwalania to nie normalne. I może w USA to jest frajda i pokazanie bezstresowego życia. Ale jestem ciekawy czy teraz tez ten gość jest taki bezstresowy w obecnych czasach kryzysu. A jeszcze to nagrać i pokazywać? To ten sam rodzaj ludzi co są gośćmi w programie Jerry Springer Show. Na początku jest to może i śmieszne ale potem przychodzi refleksja i zażenowanie że ludzie mogą się tak obnażać osobowo i poniżać na widoku całego świata. I nie piszę tu o streaptisie który też tam występuje i w 90% tych występów wywołuje odruch wymiotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę, ludzie, opanujcie się!!!!!! Spuszczacie się nad zgniecioną extra, która latała jak drzwi z silnikiem a poza tym nie była Wasza!!! Koleś miał kasę i jaja, a kryzys nie zmieni faktu, ze model kupi za połowę tego co my, a zarabia kilka razy więcej!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jaja oprócz mózgu. Każdy, kto cos głupiego zrobi od razu jest wg Ciebie debilem??? Przynajmniej to, co zrobił ten koleś nikomu nie zaszkodzilo. A niektóre głosy komentujące ten wygłup na naszym Forum są bardziej idiotyczne od samego zachowania bohatera filmu.

 

No more comments...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodniecanie sie niszczeniem czegos jak zarazem ogladanie i mowienie ze gosc ma jaja to za przeproszeniem mozna porownac do lysego malota w dresach z kijem. Nie zawsze jednak kasa idzie pod reke z inteligencja. A co do slonia to mysle ze ma wiecej rozumu niz ten gosc podobno z jajami. Napisal bym cos bardziej od serca ale moderator moze byc mniej poblazliwy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli facet, który nowym BMW, Mercrdesem czy Porsche wpakuje się na słup ot, tak dla draki, to w/g Ciebie ma jaja jak słoń???

 

wedlug mnie, jego po prostu na to stac :)

 

a czy "gupi"?

 

cytujac Foresta Gumpa:

Poznasz gupiego po czynach jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.