Skocz do zawartości

Air-show Gdynia


Atomizer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nikt nic nie pisze o zbliżającym się air-show w Gdyni...

Bilety w internecie sprzedają , a jestem ciekaw czy organizator zapewnił parkingi! Nic na ten temat nie ma, a nawet na fb się reklamują i zachęcają aby przyjechać na pokazy!

W internecie nie mogłem nic znaleźć.

Ostatnio jak bylem to wjazd na parking na lotnisko tylko dla celebrytów, a mi kazano szukać parking na mieście !

To jakaś żenada! Znalazłem ,a le musiałem iść daleko pieszo, a i sam dojazd pod lotnisko był utrudniony ponieważ z Gdyni to pieszo bym szybciej doszedł niż autem dojechać, takie korki się zrobiły!

Chętnie bym drugi raz zobaczył pokazy, ale jak będzie taka organizacja jak ostatnio to nie wybieram się ponieważ szkoda nerwów i nie mam cierpliwości szukać parkingów gdzieś daleko i w nieznane.

Może ktoś coś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem bilet + bilet na parking ! zobaczymy w sobotę

 

 

Mogę odstąpić bilet ulgowy + parking dla kogoś chętnego !!!

 

Ponieważ przez przypadek kliknąłem nie tam gdzie trzeba a właśnie się dowiedziałem, że nie ma możliwości zwrotu !!! Cienko ze strony sprzedawcy biletów...ale

 

Bilet ulgowy dzieci i młodzież do 18 roku życia za okazaniem dokumentu .

 

 

chętni na priw.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, robert.pilot napisał:

Czytałem na FB komentarze o beznadziejnej sytuacji z parkingiem... dojazdem i wyjazdem.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Mogłem zrobić tak jak dwa lata temu i nie płacić w dodatku za parking! Zaparkować samochód koło centrum handlowego koło stacji benzynowej i pieszo iść. Dwie godziny by były zaoszczędzone!

Dojazd i wyjazd zespół nam całą imprezę bo pokazy były warte uwagi i zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.