Skocz do zawartości

W module wcz w Tg9x są dwie płytki połaczone w taki nie sztywny sposób, czy to są dwa urządzenia i czy to jest rozłączne ?


jacekplacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W zaszłym roku mając taki zestaw

 

162648.jpg.d6e14260980aef5892bbe4859ff4ba4b.jpg

 

przerobiłem na 2.4GHz taką apkę (nieco egotyczna, 27MHz w modulacji FM, o takich tylko czytałem nigdy nie widziałem na żywo)

 

095328.thumb.jpg.c226b203d566223c875777403a3bf29a.jpg

 

dorabiając nową płytkę obsługującą przełącznik 3 kanału, przełącznik bindowania, stabilizator napięcia zasilającego moduł TX z kawałka laminatu z odzysku. Nowa płytka siedzi w miejscu starego, analogowego, modułu nadawczego. Przełącznik bindowania ukryty jest w gnieździe w które wkładało się kwarc.

 

130830.jpg.af1f7ee2d4f201026330c21ff95eb467.jpg

 

Płytka może nie wygląda ale działa. :) aparatura działa jak złoto, ma bardzo fajny komputer i dobrze leży w ręku. Oczywiście dostała też zasilanie Lijon 3s1p.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marek_Spy napisał:

O super ale nie myjesz po lutowaniu ?

 

Po zwykłym tinolu albo kalafonii nie. Po paście lutowniczej albo kwasie tak.

 

22 minuty temu, Marek_Spy napisał:

Druk śrubokrętowy zacny bo szybko o prosto.

 

akurat tarczą na dremelu. :)

 

26 minut temu, Marek_Spy napisał:

No i masz pistoletową darmo emoji1.png

 

Darmo jak darmo... dałem za apkę całe 9 gbp razem z wysyłką w jukeju. :) Moduł miałem z jakiegoś bulkowego zakupu z forum a odbiornik w gratisie z jakimś modelem samochodu. Odbiorniki dodatkowe brałem u Chińczyka po 35 pln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.