Skocz do zawartości

Dziś ulotniłem Easy Glider Pro :)


rallyman

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy model, pierwszy raz w powietrzu :) udało się !. Brak uszkodzeń. Dwa starty (pomoc od kolegi Marka i Apathora) i dwa lądowania, w tym raz lekko wbiłem silnik w zaspę śniegu. Wrażenia - rewelacja, model bardzo przewidywalny, super na pierwszy lot. Trochę nerwowo machałem kijkami i easy robił czasem dziwne ewolucje. Na tuningowanym motorku (400W) juz przy połowie gazu idzie 45 stopni do góry i trzeba ostro korygować wysokością. Jeszcze wytrymować na spokojnie i ćwiczyć ćwiczyć :lol: . Nie używałem kierunku żeby nie zawracać sobie głowy jeszcze jednym drągiem i wcale nie widziałem potrzeby jego użycia. Polecam zielonym w temacie jako zestaw startowy w RC :)

 

album_pic.php?pic_id=1108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rallyman to twardziel. Walczył do końca... prądu w pakiecie ;) ale sobie poradził i to się liczy.

Swoją drogą, ciekawie się patrzy na gościa, który leci pierwszy raz. Jakoś tak nasuwa się pytanie: ja też kiedyś takie kwiatki kręciłem??? nieeee... niemożliwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje :) . Co do kołpaka to tak jak pisze diem nie mogłem odszukać (w lokalnych sklepach) coś większego czyli do egp jest 55mm a ja mam 45mm, ale wcale nie wydaje się ciężki.

Co do masy startowej to niestety nie mam dokładnej wagi ale do zestawu oryginalnego dodane dedykowane serwa hitec, pakiet 3S 2,5 Ah 180g, motorek 400W 80g, reg 20g no i kołpak, śmigło i oczywiście odbiorniki. Świetnie sie go wyważa przesuwając pakiet w kadłubie

Taki zlot heeh fajna sprawa ale ja jeszcze za siebie w powietrzu nie odpowiadam :P chwilami lot wygląda jak by mnie ktoś zestrzelił ;D

A właśnie, wiecie gdzie można zassać model eg do symulatora RealFlight G4 :?: jakoś nie moge trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.