Skocz do zawartości

Falcon Evo Kwarciński 2 metry - naprawa


MrMichal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Postanowiłem założyć krótką relację z naprawy tego modelu mimo iż sporo już na temat tego motoszybowca  zostało napisane.

Model uszkodziłem kiedyś dość znacznie i na szybko naprawiłem. Wygląda to jednak nieestetycznie, po za tym model ma już trochę nalatane i są "skazy", głównie na kadłubie. Postanowiłem więc go odświeżyć, ponaprawiać i śmigać dalej ciesząc się estetycznie wykonanym modelem. Nie wykluczone też, że wymienię też silnik aby "ożywić" model i wyeliminować dodatkowy ołów, ale najpierw naprawa?

Parę fotek z naprawy i zastanego stanu rzeczy

Lewe skrzydło jest w lepszym stanie niż prawe, w którym do naprawy oprócz spływu jest też natarcie. Są do chyba typowe uszkodzenia w tym modelu, gdzie odłamują się tylne mocowania skrzydła pod wpływem nadmiernej siły?

Pozdrawiam

 

 

IMG_2995.JPG

IMG_3011.JPG

IMG_3014.JPG

IMG_3015.JPG

IMG_3016.JPG

IMG_3019.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego, niestety nie dało się poskładać (nie byłem w stanie zebrać wszystkich puzzli) :)

A szkoda.. świetnie latał.

Rozwaliłem go przez głupotę.... miałem w nadajniku 2 moduły.

Poleciałem z anteną podpiętą do "tego drugiego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.