Skocz do zawartości

Mikro serwa z hobbycity-co kupic?


kareks

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dobrych i tanich serw z hobbycity co moglibyście polecić, do slow indoor flayera. Chodzi mi raczej o lekkie serwa do 5-6g max ale dobrze centrujące środek i tanie. Może być opcja, że trzeba kupić 6, żeby 4 były dobre ale które wybrać ?

Pozdrawiam

Arek K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam ok 20 serw hxt 900 jak i 500 mam do tego chyba z 10 zestawow naprawczych i wogole niesa mi potrzebne .Serwa spisuja sie znakomicie sa bardzo dobrej jakosci ,nieposiadaja luzow dobrze centruja i jak na moje oko to sa b mocne jak na tę wielkosc.Jedyny minus to taki ze sa troche glosne .Ale mozna kupowac w ciemno 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ze standardami i serwami 15-20g??:)

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6608&Product_Name=D-MG16_Metal_Gear_2.9kg/.08sec/18.8g

te są fajne. Cena co za hs-81 a są z metalowymi trybami :) mam 3 sztuki do motoszybowca jeszcze nie używane ale mam nadzieje, że sie sprawdzą

 

Spec.

Model: D-MG16

Weight: 18.8g

Torque: 2.9kg @6v

Speed: .08sec

Voltage: 4.8 to 6v

Size: 29 x 11.2 x 29mm

Gear: Metal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.