Skocz do zawartości

Moduł 2.4 GHz do Hitec Optic 6


Pawel D.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim

 

Wracam do modelarstwa po ponad 10 latach przerwy i odkurzam moje stare rzeczy. Posiadam nadajnik Hitec Optic 6. Kiedyś dokupiłem do niego moduł FrSky (DFT) na 2.4 GHz, który jeszcze nie był użyty.

Powiedzcie mi czy wykorzystać osprzęt, który mam czy coś się pozniemiało w czestotliwościach i lepiej kupić jakąś nowszą aparaturę? 

...aaa może można wrócić bez obaw do 35 MHz ? 

Czy do modułu, który obecnie posiadam można dołączyć chociażby variometr? 

Czy ten system FrSky trzeba jakoś aktualizować? czy mogę po prostu wyjąć to z pudełka i latać tak jak w aparaturze na 35 MHz? 

 

 

242350490_292766042323863_889094439606339098_n.jpg

242391314_403877054694407_6669683374766268898_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optic to dobra aparatura, i myślę że jeśli jesteś "początkujący" to na start wystarczy aż nadto. Do prostych modeli wykorzystasz 4 kanały, trymery i ew. rewersy. Tyle.

Można też spokojnie latać na 35mhz. Wielu jeszcze tego używa, w niczym to nie przeszkadza i nie ma w zasadzie znaczenia.

Co do modułu to nie pomogę. Nie znam. No ale jeżeli pasuje to też możesz używać. Twój wybór.

Wielu ludzi lata na optic6 a i starszych apkach nawet. Jeśli wszystko działa pewnie, nic sie nie dzieje to spoko.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.