Skocz do zawartości

Whisper X-models jak to podłączyć


Daniel1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Kupiłem od kolegi model Whispera model wyposażony w ubec nigdy nie miałem z tym do czynienia jak to podłącząć mam odbiornik Spektrum.

Próbowałem do kanału gaz i AUX3 regulator cały czas wydaje sygnały beep,beep itd. Postępując z instrukcją regulatora Hobby King 60A, nie chce wejść wy tryb programowania. Kolega Whisperem latał na aparaturze Graupnera. Więc to chyba ja coś nie potrafię. Może ktoś pomoże.

IMG20211009101224.jpg

IMG20211009101231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kabelek z UBECA  wpinasz w dowolny kanał aby zasilić odbiornik i serwa. kabelek z regulatora pod kanał  GAZU. Kanał ustaw na + - 100% i normal nie revers drążek gazu na siebie i zobacz czy po kilku piknięciach  zacznie działać. Generalnie silniki pikają gdy regulator po załączeniu nie dostaje odpowiednich impulsów. Może trzeba też zrobić kalibrację  drążka GAZU. Te naklejone karteczki "silnik i zasilanie" są chyba na odwrót bo ta wtyczka z wypiętym przewodem +5V jest chyba z regla i powinien być opis silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.