Skocz do zawartości

Modelarnia / warsztat - w Krakowie


Lukasz_0882

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Hej,


zmieniłem treść posta. Lista znalezionych miejsc z teoretyczną możliwością budowy modeli lotniczych.

Jeżeli znacie jakieś inne to Dajcie znać. Może i ja skorzystam.

Byłoby fajnie gdyby takie miejsce było dostępne dla osób dorosłych, w dowolnych godzinach, odpłatnie i posiadało osobne pomieszczenie na pracę narzędziami i maszynami oraz osobne na prace "czyste" oraz dobrą wentylację.

 

 

  • modelarnia klubu Aircombat Kraków prowadzona przez Mirka - super na kilka osób
  • modelarnia Aeroklubu krakowskiego przy Sadowej 9 (ograniczone czasem i wiekiem uczestników możliwości korzystania, głównie jest dla dzieci)
  • modelarnia prowadzona przez p. Zygmunta Firlit w Domu Kultury SM Podwawelska - nie wiem nic na jej temat ale ze zdjęć to malutko miejsca na modelowanie
  • modelarnia sklepu AGTOM głównie do modeli plastikowych - niestety już zamknięta.
  • modelarnia na terenie muzeum lotnictwa i Astronautyki - raczej czynna na zamówienie i dla zorganizowanych grup dzieci
  • modelarnia w Domu Harcerza na Reymonta 18 - dla dzieci do 21 lat
  • modelarnia Dom Harcerza, Lotnicza 1 - dla dzieci do 18 lat.

 

inne miejsca:

 

  • Fablab Małopolska na Królewskiej 65a - prowadzą już chyba tylko zajęcia tematyczne po tym jak na początku mieli ceny z kosmosu za korzystanie z pomieszczeń i urządzeń,
  • Fablab Kraków, ul. Zamknięta 10/1.5 - chyba nastawieni są głównie na ściąganie dotacji i wsparcia oraz prowadzenie tematycznych zajęć, kiedyś jak byli bliżej centrum miasta można było robić własne rzeczy za wsparcie finansowe,
  • Hackerspace Kraków, Zacisze 5/P1 - organizują warsztaty, prezentacje i kursy - być może jest to jakaś opcja bo dopuszczają wizyty o dowolnej porze dla stałych i udzielających się bywalców choć z ilością miejsca może być problem

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.