Skocz do zawartości

FRSKY S6R /S8R stabilizacja delta i v tail.


romsonic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry  wieczór . Z myślą o wiośnie zakupiłem dwa odbiorniki FRSKY ze stabilizacją .Jeden chcę wstawić w model z usterzeniem typu V,Blizard,drugi do modelu latającego skrzydła ,który zaczynam budować . Odbiorniki te zbindowałem z Taranisem i zaprogramowałem do wyżej wymienionych modeli. Skalibrowałem zrobiłem self test  i wszystko działa,ale . Kiedy włączę stablizację lub autopoziomowanie  przechylając ,,model" Delta w prawo,lewo działa lewy ster,kiedy góra dół ,działa prawy ster.  [Chodzi o działanie podzas przechylania ,,modelu"] Dodam że ster lewy jest jako Aileron,a prawy Elewator jak w instrukcji odbiornika.

Może ktoś z kolegów posiada tu doświadczenie i pomógł by w tejże materii.

Z góry dziękuję.

Modelarz.Roman B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękuję za pomoc i zainteresowanie. Przyczyna problemów znaleziona.Należało wrócić do trybu ,,Quick mode"  gdzie tylko kanał 10 uruchamia funkcje stabilizacji. W formule stabilizacji pełnej.Np.Do klasycznego akrobata,gdzie funkcje stabilizacyjne przełącza się kanałami 10 i11 autowewnętrzne mixery delta i V Tail nie działają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.