Skocz do zawartości

aparatura FS GT3B i regulator jednokierunkowy.


Rekomendowane odpowiedzi

W modelu samochodu z zabawki mam wstawiony regulator jednokierunkowy i po zmianie reversu silnik działa na całym zakresie spustu nadajnika. Czyli po załączeniu nadajnika i odbiornika spust odpycham a następnie popuszczam i następują małe obroty, dalej rosną aż do max po naciśnięciu do końca . Czy można coś zrobić żeby silnik ruszał od zerowego punktu spustu. Wiem zastosować dwukierunkowy ale jest w drodze z Aliexpesu i to potrwa.  Silnik jest 12V, regulator będzie do 9,4V Zastosuję 2S. Będzie jeździł wolniej ale i tak wystarczająco. Poszedłem na taniznę ale model będzie tylko do pojeżdżenia od czasu do czasu w zastępstwie pływania modelami statków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam aparaturę pistoletową FS GT3B. W modelu holownika 90600 mam moduł dźwiękowy syreny uruchamiany z odbiornika poprzez switch RC. To ma działać na 3 kanale ale po załączeniu jest ciągły sygnał. 3 kanał w nadajniku jest uruchamiany przyciskiem. Czy naciskam ten przycisk czy nie, jest tak samo. Zmiana reversu też nic nie dała. Może muszę szukać głębiej w 3 kanale nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.