Skocz do zawartości

Relacja z budowy `fun fly`


krystian1998788

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Pewnie elektrownia będzie. Kto normalny umieszcza bowiem relację z budowy samolotu pod silnik spalinowy w dziele "Modele spalinowe" ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejrzałem dzisiaj na stronę syna, atakujecie go zdrowo .Popatrzcie że buduje , czyli prowadzi budowę modelu sam , ja niestety chwilowo nie mam czasu aby mu pomóc.Przypuszczam że nie jeden z was miał by z tym problemy.Chce to opublikowac i chwała mu za to , a co do jakości zdięc to jest jaka jest.Dajcie mu fory i czekajcie na efekt budowy. Sam jestem ciekaw, no i oczywiście mu trochę pomogę. Jeśli chodzi o ten element zrobiony z 3 balsy to będzie utopiony w kadłubie. Co do ortografi to nie jeden może się bardziej powstydzic bo i wiekowo dużo więcej było na liczniku nawet w tym temacie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian ,jak Ty masz faktycznie 10 lat i budujesz taki model , to bije Ci głębokie pokłony.

 

Jesteś wielki ! :D

 

A moderatorami i resztą się nie przejmuj, po którymś tam z z kolei ataku "dzieci NEO " czasami są przewrażliwieni.

 

Lepiej buduj model i pokazuj tu postępy.

Na nauczenie się obsługi forum i ortografii masz jeszcze czas.

 

A tacie pogratulować takiego zdolniachy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

im człowiek jest młodszy tym więcej informacji chłonie i szybciej przychodzi mu nauka nowych umiejętności :twisted: . Sam bym chciał mieć tatę modelarza ale rodziny się nie wybiera ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 10 lat to podziwiać w wieku 15 będziesz budować cudne modele jeśli nie rzucisz modelarstwem.O błędy się nie martw każdy je popełnia, a Ty jesteś w 3 klasie dopiero, więc spokojna głowa.Pisząc na forum na pewno się poprawisz i zgarniesz nie jedną piątkę z dyktanda.Oklejenie może takie polecam, bo model super widac w powietrzu

 

9b7e855c4bec28bdm.jpg

 

PS pochwal sie tym silnikiem Enya 4 takt to teraz unikat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.