Skocz do zawartości

Silnik Dualsky XM 353oCA-12


zuzia2013
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, zuzia2013 napisał:

Statecznik poziomy jest symetryczny, żeberkowy i jeszcze pokryty w całości jest balsą 1 mm. Spróbuję zrobić drugi statecznik poziomy trochę lżejszy. Może w ten sposób odchudzę model. Z pakietem nie mam już możliwości manewru.

A jakie byś Czarek proponował inne śmigło.

  
Spoko, rozumiem. Takie uroki budowy, że nie zawsze wyjdzie wszystko idealnie jak by się chciało (np. waga) ;). Ale model i tak spokojnie powinien polecieć.

Nie wiem jaki masz akumulator, zakładam że jednak 3S, chyba wprowadziłem Cię troszkę w błąd wcześniej z tym śmigłem, ale pokusiłbym się o sprawdzenie, jeśli wejdzie i nie będzie zawadzało o ziemię, czegoś pokroju 10x5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1 minutę temu, czarobest napisał:

  
Spoko, rozumiem. Takie uroki budowy, że nie zawsze wyjdzie wszystko idealnie jak by się chciało (np. waga) ;). Ale model i tak spokojnie powinien polecieć.

Nie wiem jaki masz akumulator, zakładam że jednak 3S, chyba wprowadziłem Cię troszkę w błąd wcześniej z tym śmigłem, ale pokusiłbym się o sprawdzenie, jeśli wejdzie i nie będzie zawadzało o ziemię, czegoś pokroju 10x5.

Pakiet mam 3s 2200mAh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.