Skocz do zawartości

To się nazywa mieć pecha! (crash dwóch modeli JET)


marcin133

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie rozumiem dlaczego pilot miał pretensje do "poszkodowanego? przecież stał z boku za pasem oddzielającym publikę od pasa startowego.

Że się w niego wpakował to jeszcze miał do niego ale?

Było widać, że przeciągnął model przy lądowaniu, a drugi A-10 wylądował gładko i to ten który zgubił przednie kółko przy starcie :roll:

Współczuję gościowi straty ale ...

 

P.S. Marcin, dlaczego dwóch? ja widziałem, że rozbił się tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy lądowaniu jeden z jetów zaliczył niekontrolowane przyziemienie, i uderzył w człowieka pilotującego A10 (to właśnie ten owy poszkodowany) Na filmie widać, że 2 ludzi pokazuje mu odrazu coś na niebie - to pewnie był jego model. Kamerzysta pisał, że nie wiedział co się będzie działo, i dlatego kręcił pilotów, a tam w oddali, A10 pilotowany przez powalonego pilota zaliczył kraksę. Te szczątki na przyczepie to właśnie z tego A10. A ten, co lądowanie spaprał, też swoją maszynę troszku rozbił, ale straty mniejsze, i do odbudowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy lądowaniu jeden z jetów zaliczył niekontrolowane przyziemienie

 

Aha czyli w pilota drugiego jeta :shock:

 

Kamerzysta pisał, że nie wiedział co się będzie działo, i dlatego kręcił pilotów

 

To zrozumiałem ale

 

a tam w oddali, A10 pilotowany przez powalonego pilota zaliczył kraksę

 

To mi umknęło :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Proponuję mały test na zachowanie spokoju. Niech każdy z nas przypomni sobie, co mówił, kiedy upuścił kubek, coś mu upadło... Większość z nas zacznie sypać niemiłe słowa... A teraz pomyślcie, że to był kubek za 25 k$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.