Skocz do zawartości

Odbiornik FrSky R9 STAB OTA -problem


Bodzioch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam kolegę wędkarza który zawsze coś kombinuje. Kupił wcześniej radio Taranis X7 i tak sobie pływał.Teraz dostał moduł  R9M ACCST , dokupił odbiornik R9 STAB OTA w 77Hobby.

Nie mógł zbindować więc przyszedł do mnie. Okazało się odbiorniki teraz są ACCSS. Zmieniłem oprogramowanie, wszystko się zbindowało. Chciałem ustawić odbiornik  jako zwykły więc kolega zakupił STK i próbuje zmienić . Program FreeLink nie zapisuje żadnych ustawień  nie można zrobić kalibracji.

Dioda żółta  nie zaczyna  migać. Wygląda jakby nie było połączenia między programem a odbiornikiem.

Podłączyłem odbiornik S6R 2,4 GHz i wszystko działa. Zapisuje wszystkie ustawienia , kalibracja działa. Gdzie szukać błędu.

Dodam jeszcze że przy odbiorniku R9 przy zamykaniu portu FreeLink się zawiesza i restartuje a przy odbiorniku S6R wszystko jest OK.

Na forum 77Hobby brak odzewu. Chyba powiem żeby odesłał do sklepu jak nic nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Odbiornik binduje się ale tylko działa kanał 3 - Gaz. Inne kanały nie działają po podobno trzeba zrobić kalibrację i wyłączyć stabilizację ( żeby działał jak zwykły odbiornik) ale jak dla mnie to jest brak połączenia z STK i nic nie można zrobić. Wgrałem też wersję FCC ale też nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.