Skocz do zawartości

Nemo - wyposażenie


Nemo01

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie odnośnie modelu nemo każdemu znanego.

cy ten model jest kompletny czyli czy zawiera aparature czy trzeba dokupić i czy trzeba coś w nim jeszcze zrobic przed startem ???

 

Coś sklejać i czy jest jakaś instrukcja w pudelku pomagająca Hmm jak by to powiedziac krok po kroku :P

 

Z góry dziękuje :)

 

Edit:

pisze się wyposażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest, cała elektronika, wystarczy zamontować serwa, przykleić SW i SK, naładować pakiet i.... chyba wystarczy do tego jakiś jeden wieczór. Przeczytaj oooobszerny wątek na tym forum, pt: "Górnopłat Nemo E_sky czyli coś dla początkujących". Sorki, nie mogłem coś linka skopiować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Boskie... Za takie coś to ja bym od razu dawał kopa... Żeby nie zauważyć ogromnego tematu będącego NA SAMEJ GÓRZE TEGO DZIAŁU!?? :evil:

 

Kochane dzieci doby inetrnetu.... dlaczego nie jestem zdziwiony??? Wszystko na srebrnej tacy trzeba podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Boskie... Za takie coś to ja bym od razu dawał kopa... Żeby nie zauważyć ogromnego tematu będącego NA SAMEJ GÓRZE TEGO DZIAŁU!?? :evil:

 

Kochane dzieci doby inetrnetu.... dlaczego nie jestem zdziwiony??? Wszystko na srebrnej tacy trzeba podać.

 

Owszem. Ale jeśli na tej tacy leży skórzany batożek, to ja nie mam nic przeciwko... Przynajmniej, póki ta durna ustawa o klapsach nie wejdzie w życie... :cry:

Wtedy to się neodzieciaki rozpuszczą... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.