Skocz do zawartości

Koniec depronu?


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakieś 40km tylko :wink: . Koszt zuzytego diesla chyba bedzie większy od depronu :) . Póki co rowerkiem mogę się tylko przemieszczac...

 

A wracając do tego szarawego depronu - on ten znaczek firmowy ma od jednej strony tylko czy na obu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziwne ... u mnie właśnie pojawiły się nowe rodzaje płyt pod panele (do tej pory były tylko 3mm rowkowany ciemnozielony i 6mm gładki jasnozielony).

- 3mm gładki i rowkowany - szary i zielony,

- 5mm gładki i rowkowany - szary

- 6mm gładki i rowkowany - szary i zielony,

 

Ceny w granicach 20 zł za całą paczkę (chyba 10 płyt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Pegaz masz do wyboru do koloru :wink: , Myślę że nie ma co się rozpisywać czy wycofali czy nie, na pewno jeśli nawet wycofali, to na magazynach trochę leży więc nie zniknie nagle u wszystkich ze sklepów,jednak jak inni uważam że depronu nie zaprzestaną produkować, bo z czego będziemy modele robić :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co się rozpisywać czy wycofali czy nie, na pewno jeśli nawet wycofali, to na magazynach trochę leży więc nie zniknie nagle u wszystkich ze sklepów,jednak jak inni uważam że depronu nie zaprzestaną produkować, bo z czego będziemy modele robić :wink: .

 

Z BALSY :P :P

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

 

Niema szans by wycofali depron, jako podklad pod panele jest niezastapiony cenowo przedwszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do depronu... Ktoś wspominał że pod panele... No i chodź by kolejny powód dla którego nie powinni wycofać z produkcji :lol: Już mają co najmniej 2 powody :D Wątpię by wycofali :lol:

 

 

http://modele.sklep.pl/index.php?cPath=32_72

(chociaż by tu jest trochę tego :ble: )

 

Tu jest dość drogi :devil: Ale w innym sklepie widziałem jedną płytę 3 lub 6mm za 6zł sztuka (płyta) :mrgreen: (znajdę to podam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema szans by wycofali depron, jako podklad pod panele jest niezastapiony cenowo przedwszystkim.

Chyba, ze jakies badania wykaza zawartosc czegos szkodliwego w skladzie :cry: - to wtedy nawet nie tylko nigdzie nie kupimy - ale nawet gotowe modele nam zabiora. :lol:

 

Tylko Motylastemu wlos z glowy nie spadnie :wink: - w Jego TOTO'ach widac tyle depronu ile ile u mnie balsy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.