Skocz do zawartości

Koniec depronu?


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem w zasadzie szokujące ( i niepotwierdzone) informacje, jako że ponoć depron ma być wyparty przez niejakie "ekopłyty" - a co to dla nas oznacza? Obawiam się, że nic ciekawego!

 

Cóż, mam nadzieję, że depron nadal będzie w sprzedaży, a "informacje", które powyżej podałęm, będą tylko plotkami... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujcie. Jest mase firm produkujacych depron i nie sadze aby wszystke zaprzestaly produkcji. Choc i tu powiedzialem mala niescislosc...Depron produkuje jedna firma i nie jest to firma w Polsce. Depron jest nazwa zastrzezona a to zielone czy to co kiedys do kupienia bylo w obi a nazywalo sie Climaporem to nie depron choc tak go nazywamy :)

Ale namieszalem......:D

tak czy owak tacki na mieso beda robione napewno wiec tez i producenci depronu nie znikna . Spokojnie, nie martwcie sie i nie siejcie paniki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, skad te informacje?

Brzmią jak z kosmosu.

Ha! To Was zaskoczę - ze sklepu gdzie depron kupuję!

Tyle że pisałem wcześniej "niepotwierdzone" te informacje są dlatego, iż to nie ja akurat ostatnio tam szdłem, tylko kolega który przekazał mi takowe wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek te zielone płyty zwane depronem to nie tylko Climapor, także izopor, izoflor itd..

Prosze, przeczytaj uwaznie to co napisalem.....Napisalem wyrazie......"to cielone czy to co bylo w OBI"

 

Climaporu juz nie ma na rynku. Climapor byl bialy, 5mm. Producent zaprzestal produkcji( wersja kierownictwa OBI ) Climapor to ten" depron " na jakim zaczynali Ci co ten material wprowadzali do modelarstwa. Teraz mamy wiele innych "depronow" . Zawsze jest tez oryginalny depron ( bialy lub ciemno szzary3mm i 6mm - tyle ze piekielnie drogi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wydaje mi się, że depron i jego klony pozostaną w sprzedaży. Niestety w mojej okolicy jest ciężko dostać ten materiał. Pytałem w sklepach typowo budowlanych i nic :/ Jedynie, że w Komforcie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak u Ciebie nie ma to nie ma w całej Polsce ? :crazy: :mrgreen:

Nie sprawdzałem :P .

Ot, po prostu dałem do publicznej wiadomości i już :) .

 

A tak na poważniej- w sklepach typu Brico Marche pewnie jest, ale to trzeba kupowac całą pakę. A tak - poszedłem do sklepu, kupowałem 1-2 arkusze w dośc niskich cenach i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja depron kupiłem ostatnio paczke w brico marche (niedawno otwarty :D ) Te ekopłyty to już widziałem dość dawno i poprostu są razem z deporonem w sprzedaży. Nie sądze, zeby to wycofali ze sprzedaży. No chyba, że naukowcy odkryliby, że jest mutagenem :lol::lol::lol:

 

edit:

 

literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

I chyba nie ma już tego zielonego depronu!!! Podobno wycofali. Jedyny w jaki mogę sie teraz wyposażyc to taki szaro-czarny, pofałdowany z jakimś firmowym znaczkiem na środku... Jest gorszy niż ten zielony, ale chyba chcąc zrobic Pibrosa nie będzie mi pozostawało nic innego jak się w niego wyposażyc... :? 3mm 10 sztuk w Brico Marsze kosztuje 16,5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.