Skocz do zawartości

ASW-28 RTF - zestaw RC


goldi1995

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A co to jest?

 

A jeśli chodzi o złożenie się skrzydeł, to należy wziąć pod uwagę konstrukcję modelu i latać tak, aby skrzydła się nie złożyły :)

Swoją drogą, robiłem pętle i nic mi się nie złożyło. Oczywiście, jeśli zrobisz ciasną pętlę przy odpowiednio dużej prędkości to nie ma siły - rurka Φ8 mm musi trzasnąć.

Po co chcesz to wzmacniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich

Jestem tu nowy i właśnie chciałem ulotnić mojego ASW-28. Po nabyciu zestawu ASW-28 w pierwszej kolejności pozbyłem się aparatury i zastosowałem mojego Optica 6. Zaprogramowałem radio pod ten motoszybowiec i mam pewien problem. Zgodnie ze schematem programowania regulator jest na kanale 3 odbiornika, pozostałe knały zgodnie z instrukcją programowania. Wszystkie serwa działają ok. tylko regulator nie reaguje. Próbuję go aktywować w następujący sposób: załączam radio z przepustnicą ustawioną na minimum następnie podpinam pakiet do odbiornika. Po około 3s regulator generuje pojedyńczy dżwięk przez silnik. I tu jest problem bo silnik nie wykazuje jakiejkolwiek reakcji na drążek przepustnicy. Jak powtórzę procedurę załączenia zasilania z przepustnicą ustawioną w pozycję inną niż min to brak jest dżwięku aktywacji regulatora. Sprawdziłem kanał 3 odbiornika podłączając serwo i działa. Nestety nie mogę sprawdzić na oryginalnej aparaturze z zestawu bo już jej nie posiadam. Może jest jakiś inny sposób aktywacji regulatora. Instrukcja do ASW jest po czesku i nic nie kumam. A może ten regiel jest uszkodzony? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Zapraszamy nowego uzytkownika do powitalni-wypada sie przywitac.

Po 2 Spr czy masz prawidlowo polutowane kable,czy jest na pewno naladowany pakiet a jesli tak,to sprobuj z innym regulatorem nie reglem ;) .

po 3 Jestes z duzego miasta,moze warto pokazac model "specjaliscie",na forum napewno znajdziesz kogos kto pooglada model, ewentualnie sprobuje naprawic problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.