Skocz do zawartości

wyciagarka


l.jankowski

Rekomendowane odpowiedzi

Prędkośc szybowcem zgubić zawsze idzie, dlatego na podejściu zawsze obieram sobie margines, po to mam aparature by nim sterować nawet jeśli nie ma hamulców to pozostaje jeszcze trawersowanie czy choćby esowanie, pozatym aby zahaczyć sterem wysokości o ziemie to też trzeba się postarać, a nie mówcie mi że od byle puknięcia idą zębatki, szczególnie w HS-81, latam tez prawdziwymi szybowcami, i wiem, że próbe lądowania mam tylko jedną :) no ewentualnie dwie (pierwszą i ostatią) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Wy lądujecie ? :)

Długie podejście, zero przeszkód to się ląduje...

Pomyśl jak masz lotnisko i wokoło: a to drzewka, a to pole kukurydzy, a to linia wysokiego napięcia - założę się, że nie każde lądowanie wyjdzie Ci idealnie. Poza tym kolega chyba nie należy do doświadczony lataczy (sądzę po pytaniu) więc przyda się mu konkretne serwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak średnio jak jest pogoda to z 2-3h w tygodniu i drugie tyle w weekend
no to mogę akurat potwierdzić :) jak jest pogoda,,,,ale czasem Tobie Marcin też się uda coś rozwalić :P Rzadko ale każdemu się zdarza

 

Długie podejście, zero przeszkód to się ląduje...

Pomyśl jak masz lotnisko i wokoło: a to drzewka, a to pole kukurydzy, a to linia wysokiego napięcia - założę się, że nie każde lądowanie wyjdzie Ci idealnie

Nawet jak są dobre warunki to i tak można rozwalić :P przyczyn może być naprawdę sporo......np. nich trochę podwieje pod skrzydło przy lądowaniu i już jest gleba – nawet doświadczeni piloci się rozwalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.