Skocz do zawartości

MULTIPLEX Royal Pro 12 programowanie funkcji czasu pracy silnika.


Piciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy w wymienionym nadajniku jest możliwość zaprogramowania serwa silnika żeby wyłączał sie po okreslonym czasie ? Funkcja uruchamiana musi być dodatkowym włącznikiem.

Dziekuję za pomoc.

Piciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Te nadajniki są świetne, ale możliwości programowania mają dość ograniczone i nie da się robić żadnych "bajerów". Na tyle na ile znam ten nadajnik to nie da się tego zrobić. Teraz mam rozładowany akumulator i nie sprawdzę, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to ustawienie fazy lotu. O ile dobrze pamiętam tam jest możliwość ustawienia czasu przejścia z fazy do fazy. Tyle tylko, że chyba ten czas jest ograniczony i raczej musiało by to być płynnie a nie skokowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Piciu napisał:

Może jakiś mikser by sprawę załatwił ?

 

Z tego co zerknąłem to moim zdaniem nie da się tego zrobić ani mikserami ani fazami lotu. Z fazami jest tak jak pisałem i byłoby to możliwe, ale nie można ustawić dowolnego czasu tylko maksymalnie do 4 sekund.

 

Swoją drogą to akumulator nadajnika mi się nie rozładował. Miałem pakiet Li-Ion i jedna cela padła. Dobrze, że nie w locie. I tu jest chyba główna zaleta Ni-Mh, że jak padnie jedno ogniwo to nie rozwali się modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.