Jump to content

MULTIPLEX Royal Pro 12 programowanie funkcji czasu pracy silnika.


Piciu
 Share

Recommended Posts

Witam,

Czy w wymienionym nadajniku jest możliwość zaprogramowania serwa silnika żeby wyłączał sie po okreslonym czasie ? Funkcja uruchamiana musi być dodatkowym włącznikiem.

Dziekuję za pomoc.

Piciu

Link to comment
Share on other sites

Te nadajniki są świetne, ale możliwości programowania mają dość ograniczone i nie da się robić żadnych "bajerów". Na tyle na ile znam ten nadajnik to nie da się tego zrobić. Teraz mam rozładowany akumulator i nie sprawdzę, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to ustawienie fazy lotu. O ile dobrze pamiętam tam jest możliwość ustawienia czasu przejścia z fazy do fazy. Tyle tylko, że chyba ten czas jest ograniczony i raczej musiało by to być płynnie a nie skokowo.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Piciu napisał:

Może jakiś mikser by sprawę załatwił ?

 

Z tego co zerknąłem to moim zdaniem nie da się tego zrobić ani mikserami ani fazami lotu. Z fazami jest tak jak pisałem i byłoby to możliwe, ale nie można ustawić dowolnego czasu tylko maksymalnie do 4 sekund.

 

Swoją drogą to akumulator nadajnika mi się nie rozładował. Miałem pakiet Li-Ion i jedna cela padła. Dobrze, że nie w locie. I tu jest chyba główna zaleta Ni-Mh, że jak padnie jedno ogniwo to nie rozwali się modelu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.