Skocz do zawartości

Opis modelu


Andrzej68IX

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie czytam "opis" sprzedawanego przedmiotu na aledrogo. Czy tak będzie wyglądała nasza przyszłość (prawo, prawo, prawo)?

 

Model używany, bezkretowy, w przebudowie. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Jestem osobą prywatną, nie prowadzę działalności gospodarczej, więc Kupującej/Kupującemu nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827 z późn. zm.) ponieważ nie przysługuje mu status konsumenta.
Nie wystawiam paragonu i faktury vat.
Oferowane przedmioty nie są obciążone prawami osób trzecich, są wolne od wad prawnych.
Na podstawie art. 558. 1. ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93 z późn. zm.) odpowiedzialność z tytułu rękojmi zostaje wyłączona.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Opis modelu

Dokładnie , coraz więcej absurdów niedługo problemem będzie wyjście na spacer bo "przepisy"

Jeżdżę na pewne lotnisko niegdyś aeroklubowe obecnie "spółka-firma" i jest podobnie jak w tym ogłoszeniu powyżej: nawet robią wielki problem jak się chce na szybowce popatrzeć, kiedyś stanąłem obok ogrodzenia o wys. ponad 2m w celu obserwacji lądujących szybowców to mnie przegonili bo podobno stanowiłem niebezpieczeństwo dla lądujących szybowców.......czyli płot też trzeba rozebrać bo jest zagrożeniem jak szybowce  i samoloty przelatują 10m nad nim?

Ogólnie to z każdym rokiem coraz więcej przepisów.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dziwię się sprzedającemu. Sam pracuję w handlu od ponad 20 lat i coraz więcej jest klientów zawracających d...ę, którzy kupują i  oddają. Dodatkowo kupujący w internecie ma prawo zwrotu do 14 dni, więc osoba prywatna sprzedająca pod te prawo nie podlega i poinformował zawracaczy d...y, że nie ma zwrotów. Proste.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ares napisał:

Dokładnie , coraz więcej absurdów niedługo problemem będzie wyjście na spacer bo "przepisy"

Jeżdżę na pewne lotnisko niegdyś aeroklubowe obecnie "spółka-firma" i jest podobnie jak w tym ogłoszeniu powyżej: nawet robią wielki problem jak się chce na szybowce popatrzeć, kiedyś stanąłem obok ogrodzenia o wys. ponad 2m w celu obserwacji lądujących szybowców to mnie przegonili bo podobno stanowiłem niebezpieczeństwo dla lądujących szybowców.......czyli płot też trzeba rozebrać bo jest zagrożeniem jak szybowce  i samoloty przelatują 10m nad nim?

Ogólnie to z każdym rokiem coraz więcej przepisów.....?

nie, idiotów co widzę na każdym kroku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.