Jump to content

Recommended Posts

Na moje nieszczęście zakupiłem od modelarza ze szczecina model robiony przez miłośnika kleju, model Krick Grimmershorn Motor Vessel skala 1:20 tak wygląda 

 

i potrzebuje pomocy bo na początek radar który chciałbym wydrukować, napęd mam  czyli silniczek z przekładnią, radar oczywiście mogę zaprojektować ale jakieś wymiary bo koncepcji nie mam jak rozwiązać problem.

Może ktoś ma jakieś plany ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja w Zefirze mam obracanie radaru zrealizowane za pomocą miniaturowej przekładni planetarnej pochodzącej z regulowanego elektrycznie lusterka samochodowego . Jest ona płaska i do skali 1;25 - 1;20 jest jak znalazł . Silniczek malutki i jej sprzęgnięcie z nim nie powinno stanowić problemu . Stwierdzam że obraca mi się on z realistyczną prędkością .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostawcą komponentów do produkcji elektrycznie sterowanych lusterek to jest chyba , tak mi się wydaje jeden producent . Parę tych lusterek namordowałem , pochodzących od róznych marek aut i wszystkie niemieckie czeskie francuskie włoskie mają takie same mechanizmy do regulacji elektrycznej lustra .

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.