Skocz do zawartości

Krick Grimmershorn


Rekomendowane odpowiedzi

Na moje nieszczęście zakupiłem od modelarza ze szczecina model robiony przez miłośnika kleju, model Krick Grimmershorn Motor Vessel skala 1:20 tak wygląda 

 

i potrzebuje pomocy bo na początek radar który chciałbym wydrukować, napęd mam  czyli silniczek z przekładnią, radar oczywiście mogę zaprojektować ale jakieś wymiary bo koncepcji nie mam jak rozwiązać problem.

Może ktoś ma jakieś plany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Ja w Zefirze mam obracanie radaru zrealizowane za pomocą miniaturowej przekładni planetarnej pochodzącej z regulowanego elektrycznie lusterka samochodowego . Jest ona płaska i do skali 1;25 - 1;20 jest jak znalazł . Silniczek malutki i jej sprzęgnięcie z nim nie powinno stanowić problemu . Stwierdzam że obraca mi się on z realistyczną prędkością .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostawcą komponentów do produkcji elektrycznie sterowanych lusterek to jest chyba , tak mi się wydaje jeden producent . Parę tych lusterek namordowałem , pochodzących od róznych marek aut i wszystkie niemieckie czeskie francuskie włoskie mają takie same mechanizmy do regulacji elektrycznej lustra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.