Skocz do zawartości

[P]Plany TRENERKA


Amoath

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przez ferie które mi sie dzis zaczeły chciał bym stworzyć cos KONSTRUKCYJNEGO

jakis trenerek ... typu RWD lub ANTONOVA. Mógł bym prosić o linki albo jeśli ktoś juz ma takie plany z chęcią odkupie :)

 

Rozp. do 1,5m więcej nie bo za dużo zabawy NAJBARDZIEJ zależy mi na rozp. 1-1.1m

 

Jeśli jeszcze jakieś dane potrzebne prosze pisać napewno dopisze!

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przez ferie które mi sie dzis zaczeły chciał bym stworzyć cos KONSTRUKCYJNEGO

jakis trenerek ... typu RWD lub ANTONOVA. Mógł bym prosić o linki albo jeśli ktoś juz ma takie plany z chęcią odkupie :)

 

Rozp. do 1,5m więcej nie bo za dużo zabawy NAJBARDZIEJ zależy mi na rozp. 1-1.1m

 

Jeśli jeszcze jakieś dane potrzebne prosze pisać napewno dopisze!

 

pozdrawiam!

 

Po pierwsze - zaczynamy od powitalni i wypełniamy wymagania co do awatara.

Po drugie, zaglądamy do szukaj i patrzymy, czy może ktoś przez ostatnie sto lat rozwoju modelarstwa lotniczego, przypadkiem takiej samej konstrukcji nie robił i czy nie ma czasem takiej konstrukcji planów. A jestem dziwnie pewien, że jakoś wiele RWD z różnymi numerkami tu było, jako i Antoś się plątał. W tym dziale są plany, w paru innych - opisy budowy.

Warto by też powiedzieć jakie masz doświadczenie, że się od razu zabierasz za model konstrukcyjny (w takim wypadku ferie mogą się okazać dużo za krótkie). Warto by też zapoznać się z tematami dla początkujących, by uniknąć rozczarowań, np. dowiedzieć się w trakcie malowania modelu, że taki model raczej nie poleci, bo budowniczy pomylił dźwigar z treglą, albo skrzydło z cegłą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.