Skocz do zawartości

Turnigy Trust 70A - pomoc w ustawieniu


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tytułowy regulator i szlag mnie trafia.
Mam instrukcję, mam kartę programowania.
I nadal jest problem.
Mianowicie chcę zmienić czas rozpędzania silnika z soft na hard bo regulator idzie do modelu bez przekładni itp więc reakcja na gaz ma być bez opóźnienia. I trafiam na problem bo:
1. Z pomocą karty nie następuje żadna zmiana, a karta działa bo umiem hamulec włączyć/ wyłączyć, zmienić typ pakietu na NIMH/LIPO.

2. Z pomocą instrukcji i maaaaaasy dziwnych dźwięków nie jestem w stanie zrobić nic. Niby pierwszym elementem do zmiany jest hamulec, ale mimo wielu prób za pomocą menu i pikania regulatora nie umiem tego hamulca zmienić, więc wygląda na to, że instrukcja się nie zgadza z rzeczywistością.

Ma ktoś może pomysł? Bo jak nie to kupię coś z Hobbywinga i będzie spokój, tam chociaż programowanie z nadajnika jest normalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki podobny zestaw (reg.45A + karta)na warsztacie nie w modelu. Robiłem próby i faktycznie nie widać różnicy czy Low czy High. Silnik bardzo ładnie startuje z minimalnym opóźnieniem jak szybko GAZ dam do przodu. Próby robiłem na 3S może przy większym napięciu jest jakaś różnica. Przy każdej zmianie ustawień silnik robi PIP więc wygląda że ustawienia się zapisują w reglu. Może ten typ tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.