Jump to content

Turnigy Trust 70A - pomoc w ustawieniu


Marcin
 Share

Recommended Posts

Mam tytułowy regulator i szlag mnie trafia.
Mam instrukcję, mam kartę programowania.
I nadal jest problem.
Mianowicie chcę zmienić czas rozpędzania silnika z soft na hard bo regulator idzie do modelu bez przekładni itp więc reakcja na gaz ma być bez opóźnienia. I trafiam na problem bo:
1. Z pomocą karty nie następuje żadna zmiana, a karta działa bo umiem hamulec włączyć/ wyłączyć, zmienić typ pakietu na NIMH/LIPO.

2. Z pomocą instrukcji i maaaaaasy dziwnych dźwięków nie jestem w stanie zrobić nic. Niby pierwszym elementem do zmiany jest hamulec, ale mimo wielu prób za pomocą menu i pikania regulatora nie umiem tego hamulca zmienić, więc wygląda na to, że instrukcja się nie zgadza z rzeczywistością.

Ma ktoś może pomysł? Bo jak nie to kupię coś z Hobbywinga i będzie spokój, tam chociaż programowanie z nadajnika jest normalne...

Link to comment
Share on other sites

Mam taki podobny zestaw (reg.45A + karta)na warsztacie nie w modelu. Robiłem próby i faktycznie nie widać różnicy czy Low czy High. Silnik bardzo ładnie startuje z minimalnym opóźnieniem jak szybko GAZ dam do przodu. Próby robiłem na 3S może przy większym napięciu jest jakaś różnica. Przy każdej zmianie ustawień silnik robi PIP więc wygląda że ustawienia się zapisują w reglu. Może ten typ tak ma.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.