Skocz do zawartości

CZY to dobry model na początek??? Proszę o odpowiedzi.


kubaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Interesuję się modelarstwem i chciałbym swój model rc i mam takie pytanie czy jako pierwszy model nadaje sie ten motoszybowiec???????? ":

http://www.nitrotek.pl/4RPGH268.htm

 

Proszę o odpowiedzi jeśli się ten nie nadaje to prosze o podpowiedz jaki lepiej kupić czy zrobić? (tylko jak najmniejszym wkładem finansowym.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj czegoś sprawdzonego :D

Dla mnie jedyną zaletą tego modelu jest jego cena, reszta to same wady:

za mały, silnik szczotkowy, akumulator Nimh, radio ????(nawet nie podali częstotliwości)

3 kanały, nieznany materiał konstrukcyjny, itd.

Poczytaj forum - jest masa informacji :shock:

Ja bym polecił EasyGlidera (mam i latam) ale za te pieniądze to będzie ciężko.

W grę wchodzi jeszcze Nemo (gdzieś widziałem za 350 zł kompletny)

Albo "wystrugaj" coś z depronu wg planów a za kasę kup bebechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zbuduj sobie od podstaw Toto lub RWD By skazoo :) Dużo osób to budowało więc nie będzie problemu żeby podpatrzeć jak to zrobili :) Za może 30zł ?? a może nawet nie zbudujesz taki model + wyposażenie już troche więcej ale satysfakcja z budowy i z lotu takim własnoręcznie budowanym to jest coś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką aparature kompletną polecacie?? i jaka cena tego kompetu by była? (chodzi mi żeby było jak najtaniej bo nie mam za dużo kasy na to) I czy może macie jakiś schemat aparatury w modelu samolotu chodzi mi jak podłączyć serwa, odbiornik, akumulator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj forum troche więcej bo wszystko o co pytasz zostało już powiedziene.

 

Nadajnik i odbiornik to około 150zł

 

Kompletny zestaw kosztuje ~350zł, wpisz w szukaj NEMO i poczytaj troche na jego temat

 

Jeżeli twój budżet jest ograniczony to poszukaj zabawek silverlit bo w innych wydaniach naprawde nie warto zaczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.