Skocz do zawartości

Jaki model na początek tzn.(jako pierwszy)


Mortez

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że czekam na kwarce do ukończonego modelu Rwd5 postanowiłem zbudować sobie jakiegoś parkflyera bo zainteresowało mnie takie latanie i ogólnie podobają mi się te modele.

I tu proszę szanownych forumowiczów o podanie mi planów jakiegoś modelu który nadaję się jako pierwszy z tej kategorii.Model ma być pod zwykłe wyposażenie a nie mikro. :P

Z góry dzięki! :wink:

 

:arrow: PS: Interesuje mnie takie latanie i takie modele tylko jednopłatowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego.. jak chcesz tak latać to najpierw naucz się na tym RWD. Co to według ciebie jest wyposażenie mikro? Według mnie to mniej więcej takie jak do RWD. Jak już będziesz sobie radził z RWD i w tym czasie czytał fora i trochę "googlał" to sam się zdziwisz ile jest planów takich modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się tylko że latanie takim modelem jest łatwiejsze

 

I tu się chłopie ZDZIWISZ ........ :shock: :shock: :shock:

 

Sądzisz że jeżeli 95% forumowiczów mówi że RWD, Zefirek, EG z Multiplexu na początek to latanie SZOKIEM jest łatwiejsze ? 95% się myli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortez...daj spokój...to jest żenujące.

W myśl przysłowia "chłop swoje a baba swoje".

 

Wróć do tematu jak ulotnisz RWD5 i go nie rozbijesz. O ile dobrze kojarzę, to jesteś z nami na forum od ponad roku i do tej pory nie oblatałeś jeszcze żadnego modelu.

 

Zatem, po jaką ch.......ę jeszcze pchasz się w Shocki i akrobaty 3D ???

 

Te samoloty o których piszesz, owszem są w miarę łatwe w pilotażu dopiero wówczas jak masz opanowane podstawy zdobyte na trenerku takim jakim jest RWD.

 

Na dzień dzisiejszy, to szkoda Twojego czasu, pieniędzy i zdrowia na taki model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam taki model dla Ciebie, jest ladny, lata powoli wyposazenie musi byc nieco mniejsze, ale nie mikro.

Kupisz sobie tylko do niego na UH maly silnik i lipola powiedzmy 300-500mAh

jest prosty w budowie i lata bardzo ladnie.

Nazywa sie PatMate. Filmiki sa na Youtube. Plany znajdziesz w necie. Ew ja tez mam, tylko musze poszukac.

 

ma jedna wade, jest to DWUPLAT.

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie !!95% forumowiczów ma racje . Tylko latanie takim slow flyerem zdaje mi się łatwiejsze i nie wiem czemu ?? :roll: Ja nie chcę robić Extry takiej jak mi podałeś tylko coś w stylu ,,Krzyżaków" może polecicie coś łatwego w pilotażu??

 

Tylko, że to nie jest Slowflyer, tylko Shockflyer. A różnica jest deczko większa.

Jak coś na pierwszy model, to Toto-0 by Motylasty, Zefir by Piotrp72, RWD by Skazoo, Ewentualnie coś w tych klimatach. Górnopłat z lekkim wzniosem z lotkami lub bez. A na Krzyżaki i akrobaty jeszcze czas przyjdzie. Pamiętaj, że na filmach wszystko wygląda na proste i łatwe, tylko nie pokazują jak tam za kamerą ktoą macha drazkami jak szalony. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.