Skocz do zawartości

Brak polskiej instrukcji do ładowarki Prolux li-po4


BYLS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam. patrzyłem na stronę z linku i niestety moja znajomosć angielskiego jest na niskim poziomie :( moze wiesz gdzie moznaby znaleść instrukcje po polsku chociażby do modelu 3834

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do szczególnie porządnie napisanych (chiński angileski), to ta instrukcja nie należy. Nie mniej wygląda to tak;

 

1.Włączyć ładowarkę do gniazdka sieciowego 110V (230V), lub do zailacza prądu stałego 12V, zwracając w tym wypadku uwagę na właściwe podłączenie przewodów (+) i (-).

 

Przyp. tłum.

Ładowarka (model 3862), wyposażona jest w dwa komplety przewodów: zakończony wtyczką sieciową 110V(230V), oraz przeznaczony do podłączenia do akumulatora samochodowego lub zasilacza 12V.

 

2.Po podłączeniu ładowarki do źródła zasilania, 6 wskaźników LED będzie migać, w kolejności, od oznaczonego "2000 mA", do oznaczonego "2". Następnie, po sygnale dźwiękowym, wskaźniki oznaczone "2" i "500 mA" zaświecą się światłem ciągłym.

 

Przyp. tłum.

Wskaźniki oznaczone cyframi oznaczają ilość ogniw "Cell". Wskaźniki oznaczone "xxx mA", oznaczają odpowiednio wielkość prądu ładowania "Charge Rate".

 

3. Podłączyć pakiet baterii LiPo, w celu naładowania. Wskaźnik oznaczony "Cell" będzie migać powoli i jednocześnie włączy się sygnał dźwiękowy.

 

4. Przyciskając przycisk oznaczony "Cell/Start", wybrać właściwą ilośc ładowanych ogniw.

 

5. Przyciskając przycisk oznaczony "Charge Rate", wybrać właściwy prąd ładowania.

 

6.Nacisnąć i przytrzymać, przez około 2 sekundy, przycisk oznaczony "Cell/Start". Po sygnale dżwiękowym, rozpocznie się proces ładowania i wskaźnik oznaczony "Cell", zaświeci się światłem ciągłym.

 

7. Po zakończeniu procesu ładowania, 8-krotnie włączy się sygnał dźwiękowy i wskaźnik oznaczony "Cell", zacznie migać. Sygnał dźwiękowy, będzie włączał się co 30 sekund, aż do momentu, kiedy ładowane akumulatory zostaną odłączone. Możliwe jest ponowienie procesu ładowania, przez wciśnięcie przycisku oznaczonego "Cell/Start".

 

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.