Skocz do zawartości

Uratuj Marzannę! Czyli IX bitwa o Bierutów. Zawody ESA.


Grzechu113
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku zapraszamy na zawody do Bierutowa. Miejsce ogólnie znane termin podobny. IX bitwa nad Bierutowem, 25 marca 2023 roku. Miejsce spotkania świetlica na Karwińcu. W tym roku ratujemy Marzannę 🤪

Więcej informacji na fb 

 

https://www.facebook.com/AircombatPolska/

 

https://fb.watch/iLfHKT5ZOT/

 

Czekamy na Was!

uratuj marzanne zdjecie.jpg

  • Lubię to 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,
Mam zaszczyt zaprosić zawodników aircombat ESA na kolejną już bitwę, którą rozegramy w znanym chyba dla większości pilotów terenie - przy świetlicy wiejskiej na Karwińcu.
A teraz kilka ważnych informacji
Teren mamy zarezerwowany na sobotę (25.03.2023) jeśli okaże się, że w sobotę pogoda nie pozwoli rozegrać zawodów to może spróbujemy w niedzielę.
Startujemy z rejestracją o 9:00 ustalamy kolejki odprawa i o 10:00 do boju!
Na początku będzie serwowane kanapki a około południa podamy bigos (podobno niektórzy przyjeżdżają tylko dla niego, a w międzyczasie będzie można częstować się domowymi wypiekami...
Wpisowe wynosi 50zł
Rejestracje proszę dokonywać jak najszybciej  na tb86@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zgłoszonych pilotów:

Pilot WWI WWII
1 Szymon Godyń, - x
2 Dawid Olszówka - x
3 Mirek Skowroński x x
4 Wojtek Krajnik x x
5 Michał Nowacki - x
6 Karol Wdowikowski - x
7 Piotr Berus x x
8 Grzechu Bielecki x x
9 Marek Betka x x
10 Tomek Betka x x
11 Piotr Eciak - x
12 Sergiusz Pogwizd x x

13 Wiktor Sucharzewski x -

14 Piotr Kwiatek - x
15 Zbigniew Bzdęga x x
16 Marcin Wilczyński x x

17 Tomasz Berg - x
18 Wiktor Welon x x

19 Jarosław Janus x x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Poniżej informacja od Organizatorów

 

Chciałbym potwierdzić że zawody odbędą się w sobotę 25.03
Warunki będą trudne ( jak to w Bierutowie) mam nadzieję że nikogo to nie zniechęci. Mamy do dyspozycji świetlicę będzie się można schować/ogrzać.
Wiatr będzie silny i jak zwykle na strefę... To znaczy że będzie się łatwiej startować  no i po modele nie będzie trzeba daleko chodzić 
Zapisy otwieramy od godziny 9:00 przewidywany start 10:00
Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen obaw i niepokoju, że Marzannę utopiono, a miano ja bronić. Zawody odbyły się/ a może nie?/ , a brak wiadomości i choćby jednego zdjęcia jest również bardzo niepokojące. Czyżbyśmy zeszli do podziemia i tam przeprowadzali zawody? Tajne komplety w modelarniach, a zawody w odludnych miejscach ? Brak wiadomości to też wiadomość, ale ja nie bardzo wiem jak to interpretować. 

Pozdrawiam.

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody były super tylko jak zwykle w Bierutowie ostro wiało i niestety kilka razy tez polało. Od południa pokazało sie słońce i było jak w tradycyjnym przysłowiu :)

W pierwszy dzień wiosny zwykle taka właśnie jest pogoda i nikogo to nie dziwi a kto został w domu niech żałuje. Na stracie 21 zawodników zatem trzy pełne zawodników kolejki lotów .. były strefy i kolizje, było szukanie części w trawie i były jak zawsze spore emocje w pogoni za tasiemką. Nie zabrakło tez legendarnego bigosu i ciasta 👍

 

Bardzo udany dzień, który podsumowałem krótkim filmem

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.