Skocz do zawartości

Problem z aparaturą flysky fs-th9x


garwol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam problem z aparaturą flysky fs-th9x mianowicie po włączeniu aparatury wyświetlacz świeci się cały na niebiesko nic się na nim nie wyświetla, nic się nie dzieje i nic się nie da zrobić. Po wyjęciu i wsadzeniu akumulatorka zasilającego na ok 1 sekundę miga logo startowe i nadal jest to samo, czy ktoś miał może taki problem lub wie jak to naprawić? próbowałem robić reset z poradnika na youtube dotyczącgo hard resetu turnigy 9x ale nic to nie daje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 15.03.2023 o 16:03, garwol napisał:

Dzień dobry, mam problem z aparaturą flysky fs-th9x mianowicie po włączeniu aparatury wyświetlacz świeci się cały na niebiesko nic się na nim nie wyświetla, nic się nie dzieje i nic się nie da zrobić. Po wyjęciu i wsadzeniu akumulatorka zasilającego na ok 1 sekundę miga logo startowe i nadal jest to samo, czy ktoś miał może taki problem lub wie jak to naprawić? próbowałem robić reset z poradnika na youtube dotyczącgo hard resetu turnigy 9x ale nic to nie daje. 

 

 

Problem dalej występuje? 

Udało się naprawić czy poddałeś się? 

Chcesz to naprawić albo sprzedać aparaturę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.