Skocz do zawartości

Corona RD820II


grzegorzp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem właśnie ten odbiornik na którym widnieje napis "Long range, dual conversion, small&light" i jeszcze jestem w szoku jak zobaczyłem antenę tego odbiornika :shock: no tak cieniutkiego kabelka to jeszcze nie widziałem, boję się, że od samego patrzenia na niego się urwie :?

 

Szukałem na forum przed zakupem i znalazłem dobre opinie o innych odbiornikach tej firmy lecz o tym konkretnym nie.

Mój jest zwykły 35Mhz bez syntezy.

 

Czy ktoś lata z takim? może mi powiedzieć coś na temat zasięgu itd itp?

 

Odbiornik ma latać we Fregacie z Modellot (powoli kompletuję osprzęt) i nie wiem czy się nadaje.

 

Na stronie sklepu jest też info, że najlepiej sprawdzają się kwarce Hitec podwójna przemiana, nawet lepiej niż Corona. Potwierdzicie? Hitec'i mam Coronę musiałbym kupować.

 

Help me :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie taki sam , latam nim właśnie w szybowcach np lotus 2m z arthobby kwarce mam hiteca podwójna przemiana, w termikę ostro sie wkręcałem, ze model był baardzo mały i żadnych problemów nie było, co do anteny to raz mi sie nawet urwała :evil: , ale zlutowałem i śmiga dalej bezproblemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.