Skocz do zawartości

MC-32 Nowe radio Graupnera.


Swift

Rekomendowane odpowiedzi

radio wypasss.. heh z wyglądu..

oczywiscie jesli ktos lubi pulpity..

 

nie podoba mi sie ze oparte na IFS no i kto wymyslił przełączniki w srodku radia .. co najmniej dziwne.. chyba ze te moduły ze switchami sa przekladane

 

http://www.rc-network.de/forum/showthread.php?t=134944&page=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te guziczki i koleczko pod dragami wygladaja, jakby mialy sie wciskac przy byle ruchu nadgarstkiem, ale to pewnie takie zludzenie tylko - radio tej firmy (za sporo kaski) chyba nie posiadaloby takiej niedorobki ??? :roll:

Sam nie wiem czy ladne czy brzydkie, ale skoro musicie to niedlugo mam imieniny - jak kupicie to bede udawal, ze sie ciesze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Witam

Wygląda na dwusystemowe 35MHz/2.4Ghz. Cena 1500 EUR sam nadajnik !!!

GRAUPNER MC32

PP

 

Witam

Drogo to fakt, ale MC-24 tez na poczatku kosztowalo ok. 1400Euro

 

 

Slawek

Musze cie zmartwic ale tak wlasnie maja wygladac pulpity Graupnera.

 

Hans

Tak na 100% czy bedzie to IFS to nie byl bym taki pewien,moze Weatronic FHSS?.Trzeba poczekac na pierwsze dostawy do sklepow.

 

Ladziak

 

Tez mi sie podoba,poczekam na aluminiowego nastepce MC-19,MC-22 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek - poczytaj opis - to jest IFS

 

Leszek

 

Opis czytalem,jest IFS,zgoda,atrape MC-32 :D widzialem na targach w Norymberdze, a co bedzie w srodku ?Pozyjemy zobaczymy :D

 

Dawid

 

Piekne i kolorowe nadajniki sa za wielkim murem, brzydkie to: MC-24,MC-4000,MC-32.Wybieraj :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek-a - wypas powiadasz? To poczytaj sobie forum na yahoo zatytulowane Beyond4000.

Grupa ludzi buduje zastepce Profi 4000. Tyle ze przy tym co oni robia 4000 to pikus. A ponoc 4000 to najmocniejszy nadajnik dzisiejszych czasow.

Interesujaca lektura - fakt - nie sa to ludzie z dwoma depronowcami w dorobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.