Skocz do zawartości

Silnik EFlite


romsonic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . Swego czasu nabyłem jakby w ofsecie silnik Marki E flite.  Myślę wykorzystać tenże motorek w jednym z projektów na bieżący sezon.

Czy może ktoś z kolegów taki silnik posiadał. Zapytuję o jego parametry,czyli wartość  napięcia [ilość ogniw lipol,też maxymalna.]Parametry regulatora   .Moc w Watach.Dopuszczalny prąd [A]  Rekomendowane śmigła i może jeszcze co...  

Z góry dziękuję za wiedzę odkrytą.

Roman.B.

P1210564.JPG

P1210565.JPG

P1210566.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

E-flite rzadko chwali sie jakimis danymi swoich silnikow. Warto sprawdzic w czym byl oryginalnie montowany (na 100% "siedzi" w jednym lub wielu ich zestawach). Wyglada na 2-3S i regulator okolo 40A. . Jest to (wg ich oznaczenia) ekwiwalent silnika spalinowego 1.5 cm3 i w podobnej wielkosci modelach powinien krecic (choc na przeroznych forach czytalem, ze sa slabsze jak powinny byc).

 

Tutaj masz link do modelu z tym silnikiem: Horizon Hobby E-flite ultimate2 BNF Basic with Safe Technology | Model Aviation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.