Skocz do zawartości

Auto dla prawdziwego menszczyzny :)


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

eee tam brzydki, jakieś 2 lata temu w czasopiśmie "GT" był świetnie zrobiony maluszek...a ten to trochę taki przebajerowany;) to ospoilerowanie z tyłu beznadziejne wręcz:P

 

ja w te wakacje, jak tylko fiacior zejdzie z warsztatu zamierzam trochę przerobić mojego Fiata 126bis;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem film z malcem jak pocisnął na autostradzię calibre turbo co ma 204km. Malec miał ponad 100km i szedł ponad 200km/h.

 

Chyba koleś z Koszalina ma malca co ma 160km. Kumple mówili jak obbjeżdza bety 3litrowe nim. To jest dopiero malec.

 

 

 

To są dopiero malce:

 

 

http://www.metacafe.com/watch/138238/fiat_126p_maluch/

 

http://www.metacafe.com/watch/247807/maluch/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich Kuba menszczyzn miałeś na myśli? Czy może któregoś z tych:

Marku cały czas mnie zaskakujesz ! oczywiscie pozytywnie :D jak obejrzalem te fotki to prawie spadłem z krzesła ;)))

 

pozdrowionka z Kopenhagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluch jeżdżący 200 km/h? Spox, są w polsce malacze z silnikiem 1,7 turbo, a nawet 1,8T z VW Passata. A mi spokojnie wystarcza to, że czasem sobie pojeżdżę z kumplem Fiaciorem 2.0 :D BMW tak do 2,5 litra zostają w tyle... Powyżej 2,5 - cóż, moc jużnie ta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.