Skocz do zawartości

Pakiet Nimh 2500mAh


Marcin83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Jesli zły temat to pomińcie to.

Mam pakiet nimh 2500mAh i chciałbym zadilic nim 6 serw. 3 szt dualsky as82, 2szt Towe pro mg90s i 1sz dualsky as549 i pytanie moje takie jak dlugo będzie pracować ten pakiet? Robiłem próby ,,na ziemi,, i mniej wiejcej ok 1 godzina ale w locie zapewne będzie inny czas. Jak myślicie?

Pozdrawiam Marcin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jeden lot taki jak zazwyczaj latasz na w pełni naładowanym akumulatorze. Doładuj potem pakiet do pełna, a ładowarka wskaże ile poszło mAh na jeden lot. To pozwoli Ci oszacować na początek na ile lotów sobie możesz pozwolić.

Potem możesz sobie średnią z kilku lotów policzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

Zrób jeden lot taki jak zazwyczaj latasz na w pełni naładowanym akumulatorze. Doładuj potem pakiet do pełna, a ładowarka wskaże ile poszło mAh na jeden lot. To pozwoli Ci oszacować na początek na ile lotów sobie możesz pozwolić.

Potem możesz sobie średnią z kilku lotów policzyć.

No przecież 🤦

3 godziny temu, bubu2 napisał:

Jeśli pakiet jest sprawny, wystarczy Co by zasilić (zabidlić) kilka wyjsć na loty. Nie rozładujesz go tak szybko tymi serwami.

No teraz sprawdzałam i takie 3 godziny latania.

Dzięki Panowie za pomoc. 

Wysokości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.