Skocz do zawartości

Solius. Modyfikacja skrzydła.


Rekomendowane odpowiedzi

Z Soliusa będziesz zadowolony ...
Trochę miękkawe skrzydła posiada, niemniej można go pogonić i to całkiem porządnie.
Przy dobrym napędzie żwawości mu nie brakuje a i bez napędu daje rady mimo że to ,,styropian,,
Frajda z szaleństw zapewniona...
Przez 8 lat dojrzewałem do zrobienia klap i jakoś do tej pory nie mogłem się zdecydować ;) chyba przez miękkość skrzydeł.
No ale może w końcu dojrzeje, choćby z czystej ciekawości.
Kibicuję w takim razie :)
 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie pożyteczna sprawa zwłaszcza kiedy słoneczko jest już bardzo nisko lub po zachodzie.
Model na sporej wysokości ( tylko do 120m ) ;) też jest mega widoczny, nie sposób zgubić go na niebie.
A że modele ,,styropianowe,, to wdzięczny materiał do wszelakich modyfikacji więc czemu by nie

skorzystać z przeróbek. Liczy się fun i dobra zabawa.
Kiedy koledzy mają już złożone swoje modele, z kumplem Antosiem mamy do dyspozycji całe niebo ;) i frajdę że hej :)
 

 

20181112_160652.thumb.jpg.29fe059fbd208af253567471e6d0c4a2.jpg

 

20181112_162007.thumb.jpg.6a9e72c95a45a2d6f43f539f4502c1fb.jpg
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Solius, niby wiekowo stary już model ale daje dużo funu :) Chyba muszę się porozglądać za czymś takim lub podobnym :) Mam co prawda Grafasa ale z uwagi na spore zarosty wokół domu myślę o jakiejś piance :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.