Skocz do zawartości

[P] Plany depronowca.


myszorek1212

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio w MODELARZU coraz częściej pojawiają się plany depronowców. Ukazał się całkiem niedawno następca takiego modelu Prymus. Górnopłat rekreacyjno akrobacyjny. Depron i styropian. Jeżeli jesteś zainteresowany daj znać. Prześlę ksero lub fotki planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w MODELARZU coraz częściej pojawiają się plany depronowców. Ukazał się całkiem niedawno następca takiego modelu Prymus. Górnopłat rekreacyjno akrobacyjny. Depron i styropian. Jeżeli jesteś zainteresowany daj znać. Prześlę ksero lub fotki planów.

Hej a czy ja bym mógł poprosić o takie plany? To mój e-mail wspinacz1@op.pl Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w MODELARZU coraz częściej pojawiają się plany depronowców. Ukazał się całkiem niedawno następca takiego modelu Prymus. Górnopłat rekreacyjno akrobacyjny. Depron i styropian. Jeżeli jesteś zainteresowany daj znać. Prześlę ksero lub fotki planów.

 

Hello, czy ja również bym mógł poprosić o takie plany?

To mój e-mail m.lachowski@interia.eu

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poniżej podaję link do pobrania planów w/w Prymusa. Zamieszczam również Cedeka. Prymus i Cedek autorstwa Andrzeja Kobyłeckiego z Słupska. Oraz dołączam Maniaca z czasopisma angielskiego. Wszystkie plany to zdjęcia JPG oryginałów, dlatego trzeba wziąść arkusz A1, ołówek, linijkę i powiększyć do normalnej skali. Dla ułatwienia położyłem na planach małą linijkę dla obliczeń skali.

 

http://odsiebie.com/pokaz/2418402---e1b9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.