Skocz do zawartości

ZOHD Alpha Strike FPV- co kupić ?


marian332
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, marian332 napisał:

Czy jakieś niewłaściwe treści piszę że nikt nie raczy odpisać na tym forum?

Nie że niewłaściwe, tylko na takim forum jest dużo aktywnych tematów i nigdy odpowiedź nie jest od razu, trzeba chwilkę poczekać.

Widzę że tempo narzucasz bardzo szybkie, założyłeś już 2 tematy z tym pytaniem.

 

Fpv jakoś mnie nigdy nie interesowało więc wiem z niego tyle co ty. Raz mi się zdarzyło tak latać. Może poszukaj czegoś od producenta twojego radia. Z doświadczenia wiem że na takich podzespołach jak podałeś wartości są zawyżone. Mogę się oczywiście mylić.

Tutaj musisz poczekać na podpowiedzi doświadczonych kolegów. Podejdź do tego powoli i napewno uda się coś zrobić.

 

Popatrzyłem na to trochę i znalazłem takie coś ale to tak tylko porównując parametry😁

https://dronavista.pl/pl/akcesoria/7224-modul-tbs-crossfire-micro-tx-v2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fiflet napisał:

Nie że niewłaściwe, tylko na takim forum jest dużo aktywnych tematów i nigdy odpowiedź nie jest od razu, trzeba chwilkę poczekać.

Widzę że tempo narzucasz bardzo szybkie, założyłeś już 2 tematy z tym pytaniem.

 

Fpv jakoś mnie nigdy nie interesowało więc wiem z niego tyle co ty. Raz mi się zdarzyło tak latać. Może poszukaj czegoś od producenta twojego radia. Z doświadczenia wiem że na takich podzespołach jak podałeś wartości są zawyżone. Mogę się oczywiście mylić.

Tutaj musisz poczekać na podpowiedzi doświadczonych kolegów. Podejdź do tego powoli i napewno uda się coś zrobić.

 

Popatrzyłem na to trochę i znalazłem takie coś ale to tak tylko porównując parametry😁

https://dronavista.pl/pl/akcesoria/7224-modul-tbs-crossfire-micro-tx-v2.html

Przepraszam że narzuciłem tempo lecz niebawem kończą się promocje na zakup takiego sprzętu i chciałbym się załapać na promocji....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.