Skocz do zawartości

ksionszka wyrazuf rurznyh...


PiotrK.

Rekomendowane odpowiedzi

okazuje się, że czytając wątki na forum mogę znacznie poszerzyć swój zasób słownictwa i wiedzę o ortografii polskiej:

 

apstrakcyjnie

bendzie

bendzyna

choroskopie

dwuch

dzienkuję

krutko

metalowymy

mnustwo

narazie

nerwós

nie wypał

nieumią

plany dla począdkującego

podjołem

podłanczałem

podłańczam

pomuc

prent

przyczaśnięty

skoąplikowany

słópki

stanoł

transwormator

tryba

umżeć

włukno

wogle

wogule

wontek

wyposarzony

zaczoł

zdech

za kułkiem

zamiezasz

żadkiego

żeczywiście

 

nie podaję autorów, czym zapewne naruszam copyright, ale gdyby ktoś się upierał to mogę dopisać....

 

słownik będę uzupełniał edytując ten wpis; zgłoszenia (tzn cytat i URL) proszę przesyłać przez PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale nie dlatego, że napisał z błędami, ale dlatego, że nic do rzeczy nie wniósł. A na marginesie... tak się zastanawiam, czy od tej pory walić byka w co drugim słowie (pszes czyztom pżekorem), czy w obawie przed napiętnowaniem zaprzestać pisania, bo czasem coś się może zdarzyć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się pszestrarzyłem jak pszeczytałem nazwem topiku. Normalnie myślałem rze mi oczy krwiom się zalejom albo rze ktoś to specjalnie napisał. Następnym razem ópszedźcie mnie kiedy takie ortografki będom...

 

 

P.S.

 

Powyższe błędy są zamierzone. Chciałem sprawdzić czy potrafię z takimi błedami napisać. Niestety, nie potrafie bo musiałem zmieniac formę wyrazu na niepoprawną, czyli nie jestem :crazy: ( no może czasami :lol2: )

 

P.S. II

 

Teraz na poważnie, jak zobaczyłem temat topicu to wyplułem kawę, ręka niechcący strąciłem głośnik. Tak reaguję na błędy. Nie wspomnę że w kieszeni katana mi się otwiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dużego plusa - super eksperyment :-) Osobiście uznałem, że coś Ci się pomyliło i wstukałeś tą informację nie tu gdzie potrzeba i nie dla tych dla których była ona przewidziana. Naprawdę ciekawe co inni użytkownicy forum sobie pomysleli? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę że sie dowiem/dowiemy .

Mimo wszystko brak reakcji już jest jakąś odpowiedzią.

Trochę to złośliwie zrobiłem bo jak ktoś pisze że keson musi być kryty i od dołu i góry to mnie trafia, ale jak ktoś pisze "wzur" to mogę to zrozumieć że w jednej wypowiedzi ktoś się myli raz czy 2 a nawet 3.

 

Teraz co do ortografii to przygotuje jak i skąd zainstalować mozlilę 2 ze sprawdzaniem pisowni i jak sie tego używać wraz z opisem i zdjęciami.

Potem można już będzie gnębić delikwentów którzy notorycznie unikają pisania po Polsku.

 

Chyba każdy raz na jakiś czas pisze np. z pracy szybkiego posta i może się pomylić i nie mieć czasu sprawdzić pisownię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zakaszanię tak... wszyscy jak tu jesteśmy piszmy z błędami, piszmy wszystko jedno o czym, wszystko jedno gdzie, modele róbmy najbrzydsze i wykonujmy je jak najbardziej niechlujnie, najlepiej niech wogóle nie latają, a jeśli zechcą to je rozwalajmy o glebę. Nie bedzie lepszych, czy gorszych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.