Skocz do zawartości

ksionszka wyrazuf rurznyh...


PiotrK.

Rekomendowane odpowiedzi

Tomku z tego co pamiętam to Mozilla sprawdza pisownie od wersji 1.6 albo 1.8 :wink:

 

 

Pozdrawiam, Bartek.

 

P.S. Tu masz linka:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=1875

 

Bartku nawet IE można do tego zmusić.

Ja napisałem że akurat dla mozili 2 ale można sobie to samo wgrać do innych przeglądarek.

Ręce opadają .

 

Przykład wypowiedzi ni z gruszki ni z pietruszki (jak to sie ma do tematu o pisaniu treściwie lub ortograficznie na forum ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikomu nie przeszkadzało o że napisałem o łyżwach ,a przeszkadzają tak bardzo błędy ortograficzne.

Czyżby można pisać byle co i gdzie byle ortograficznie i to kolegom nie przeszkadza??

 

Ale w tamtej wypowiedzi przecinka zapomniales. I to niejednego. Bawmy sie w interpunkcje tez. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat chodzilo o wypowiedz o lyzwach. A wiec jesli chodzi o wypowiedzi i ich korekte/ swego rodzaju cenzure to moze do adminow i moderatorow dolozymy osobe odpowiedzialna za korekte bledow ortograficznych (korektor glupio brzmi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ortografia, gramatyka i stylistyka:

 

-jak widzicie, mimo zachęty ze strony niektórych Kolegów nie podaję autorów tych językowych koszmarków

-nie wytykam również zwykłych literówek

-nie komentuję, nie pastwię się nad nikim słownie i nie czuję wyższości z tego powodu, że ktoś robi błędy

-uważam, że prawidłowe wyrażanie swoich myśli i stosowanie języka jest podstawową umiejętnością każdego człowieka

-wątek umieściłem wcale nieprzypadkowo w dziale, w którym śmiejemy się ze swoich własnych przypadłości

 

i co w tym złego?

 

wypowiedź o łyżwach - uznałem że to pomyłka

 

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku wyraz "byle" sie powtarza w tym samym zdaniu.

Katastrofa !

Dwa zdania i już zapracowałem na pałę z polaka .

 

 

Bawmy sie w interpunkcje tez.

 

Czy was powaliło ??Czy to jest forum modelarskie czy polonistyczne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy was powaliło ??Czy to jest forum modelarskie czy polonistyczne ??

 

Forum modelarskie, owszem. Ale poprawna polszczyzna też mile widziana :devil: No i jakość merytoryczna też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "zmilczałem" uznawszy, że Tomkowi cos sie "pomydliło"... :D Ale dyskusja za to ciekawa się zrobiła... I PFM jest modelarskie, jak Maciek napisał, a poprawność pisania, to element kultury osobistej, jak to też chyba Romek, b. słusznie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tomku, oczywiście że IE można do tego zmusić, ale jak powiedziałeś do Mozilli, o Ci podrzuciłem linka żebyś nie musiał się za dużo przemęczać wpisując adres :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.