Skocz do zawartości

Przestrzeganie zasad forum i regulaminu


bojler

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to się nie tylko nowych tyczy, sam miewam problemy ze znalezieniem interesujących mnie treści.

Mozemy sprobowac stworzyc nastepujace cudo:

Tematy, ktore wiemy, ze sa ale nie mozemy ich w prosty sposob znalezc - robimy liste w nowym poscie i poprawiamy tagi czy cokolwiek to jest - mozna sprobowac, ale od razu mowie - ja ani zaden z modow nie znajdzie czasu na to - lista musi powstawac na bierzaco przy pomocy uzytkownikow.

Piszesz sie Bartku ? Masz jakies pomysly/przyklady takich trudnych do znalezienia watkow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pozostałe 75% nic sobie z tego nie robi.
i oni kwalifikują się na punkcik jeden, drugi i sześć... mammuth, ja tak tylko na razie głośno myślę. :wink: Z szukaniem mogło by też pomóc częstsze przyklejanie wartościowych tematów. Ale jak by nie patrzeć dla chcącego nic trudnego, "szukaj" i po sprawie. Tylko tu pytanie jak do tego zmusić nowych ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tych tematow przykleisz 100 to co wtedy ? - mysle, ze nie tedy droga - ale zobaczymy - ja dopiero staram sie polapac co z czym sie je - na pewno damy rade - tylko na to potrzeba czasu - wiec cierpliwosci nam zycze 8)

A nowych to batem trzeba panie kochany lac - batem powiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwonym batem Panie!

I lenijkom po pazurach! I klęczeć na grochu! :P

 

Ale 7 modów to za mało, więcej zieleni na forum!

Popieram! Jak będzie nawet 2x tyle rozsądnych, doświadczonych i zdecydowanych modów, to forum będzie lśniło czystością i porządkiem, a i modzi nie będą musieli całych godzin spędzać na użeraniu się niesubordynowanymi użytkownikami :D .

Przy okazji: podziwiam Sławka (slawekmod), że mu się chciało samotnie i tak długo. Na szczęście od jakiegoś czasu jest coraz lepiej :jupi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qpa pytał o stopniowanie:

 

Powitalnia i regulamin dostepna dla nowych, obowiązkowe uzupełnienie profilu oraz zapoznanie sie z działaniem forum [ szukaj, spamowanie, edycja, cytaty, linki, wstawianie zdjec, poprawnosc wypowiedzi i zakładania tematów, pytanie w odpowiedniej formie, kultura, zapoznanie sie co to jest IMO itd], instrukcja po co są tematy przyklejone [ ze warto by je przeczytac zanim sie zada pytanie na forum], wyjasnienie że krawat to nie koniec swiata i ze za darmo sie go nie dostaje.

 

Jezeli dało by sie z tego zrobić grupę np. różowych albo jakich tam chcecie aby tylko moderatorzy mogli z nimi rozmawiac w powitalni to by dużo ułatwiło. Nie widze sensu

robienia z powitalni takiej grupy terapeutycznej w której przychodzi nowy mówi jak się nazywa, skąd jest itd.

 

Dopiero po przeczytaniu tego wszystkiego nowy po weryfikacji stawałby sie userem. Oczywiscie forum moze czytać.

 

Warto było by w powitalni było przykleić temat dlaczego wprowadzamy "selekcje" aby nie było że stajemy się zamknietym forum

 

Jak bedzie aktywny to sie po prostu bedzie widziało skąd jest, jaki jest. Jak bedzie sie chciało z nim spotkać to sie mu napisze PW ...

 

Pamietajcie że ma to tylko na celu zachowanie kultury i ograniczenie pracy i ilości moderatorów w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ertman_176 Ok, ale nazwa selekcja z definicji zakłada podział ludzi a nie o to chodzi, bo ktoś może się bardzo szybko uczyć i w ciągu miesiąca będzie bardzo wartościowy (jest tutaj klika takich przepadków)

 

Myślę, że po prostu niech piszą, ale obowiązkowo to muszą podać wiek lub avatar, po którym będzie można robić zestawienie świeżo przybyłych "małolatów”, którym będziemy towarzyszyć i patrzeć, co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy temat założyłem nie z myślą o sukcesywnych ograniczeniach czy ujawnianiu danych osobowych, bo to nie ma najmniejszego sensu i nie zda egzaminu. W moim zamyśle było żeby tak jak to niedawno na tym forum moderatorzy uczynili za co im wielkie dzięki usunęli temat, który nie miał żadnego związku z modelarstwem. Takich tematów jest sporo, sporo również jest sprzeczek i i wytykania sobie kto jest lepszy i kto ma rację i zaczyna się nie potrzebna dyskusja odbiegająca od tematu. Tu moderatorzy powinni być stanowczy i nie upominać autora krawatem tylko od razu usuwać post, będzie to dla niego sygnałem że źle robi albo że temat który poruszył już jest na forum. Uważam również że podanie wieku powinno być obowiązkowe wiadomo wtedy z kim się rozmawia, co nie znaczy że przy różnicy wieku nie można rozmawiać jak równy z równym ale rzeczowo i o modelarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek to ma kratę piwa do odebrania bo zrobił kawał ciężkiej i upierdliwej roboty ;]
Więcej modów i beż żadnych selekcji.

 

Proponuje nastepujaca kolejnosc:

-krata bezalkoholowego ;P

-dopiero wtedy wiecej modow :lol:

 

Naprawde podziwiam - dopiero kilka godzin w zieleni jestem, a juz mi zona papiery rozwodowe podsuwa pod nos ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.