Jump to content

Mój pierwszy film własnoręcznie montowany


Kwasiu

Recommended Posts

Posted

No brawo! Ważne, że zacząłeś. Filmik fajny.

Muszę jednak przyznac, że specjalnie się nie napracowałeś. Napisy, muzyczka i dwa ujęcia (lubię trochę przesadzc :D) . Następnym razem poproś kolegę, aby filmował Cię z różnych miejsc. Z przodu, z boku, z dołu i od góry. 30 ujęc ze startu to jest w sam raz, ale niech będzie 5 (2 do wyrzucenia) to juz będzie coś. Jak masz wiele ujęc możesz się dopasowac do muzyczki. Gdybyś wyciął momenty kiedy Twój samolot jest ledwo widoczną kropką, prawdopodobnie zmieściłbyś się w pierwszym kawałku muzyki. Tak musiałeś dokładac drugi który urywa sie w środku, bo nie starczyło obrazka. :(

Tak zwane "pierwszy lot" jest fajny. Jest start, lot i lądowanie. W "drugim podejściu" nie wiadomo skąd samolot wziął się w powietrzu i to tak wysoko. Róbcie dalej, im więcej tym lepsze będą wasze filmy. I dużo ujęc, dobrze jest wymyślec jakąs historyjkę wg. której nakręcicie film np. "Wagary RC", to oczywiście fantazy, nie żebym Was namawiał do wagarów.

Jaką kamerką kręcicie?

Posted

jakość marna bo kręcone palmtopem, aparat był niedostępny i musieliśmy nim kręcić, ogólnie staram się kręcić aparatem a z niego wychodzą bardzo dobre filmy.

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.