Skocz do zawartości

Pałacowa


alchemique

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wygląda droga od Wilanowa, bo ja przyszedłem od strony lasu. Podejrzewam, że dojedziesz bezproblemowo, widziałem ze cztery samochody modelarzy i drugie tyle od PPG. Natomiast ja w tym tygodniu nie polatam, odbiornik mi się wylogował (spectrum 6100e :? ) w krążeniu i model przeszedł w spiralę śmierci. Muszę zrobić nowy kadłub i kupić lepszy odbiornik :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja w tym tygodniu nie polatam, odbiornik mi się wylogował (spectrum 6100e :? ) w krążeniu i model przeszedł w spiralę śmierci.

 

Trochę OT.

Jakieś szczegóły ?? Sam się wylogował czy zasilanie ? - trochę to dziwne bo jest to ciut niebezpieczne ( wada TEGO odbiornika ?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zasilanie. Antenki były zbyt mocno styrane. Niestety nie zwracałem na to należytej uwagi. Choć z drugiej strony producent mógłby trochę trwalej je mocować. Ciężko upchnąć w wąskim kadłubie odbiornik i jeszcze wystawić anteny na zewnątrz bez zbędnego wyginania drucików. Kupuję teraz odb z długimi antenami, będzie łatwiej go montować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.